Arama

Bebeklerde kaka sorunu neden olur? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Ağustos 2014 Gösterim: 59.246 Cevap: 39
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bebeyim 4 ayı doldurdu.AMA kakasını 2 3 günde bir başladı yapmaya acaba kabızmı yada bir problem mi var acaba
Sponsorlu Bağlantılar
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
18 Şubat 2011       Mesaj #22
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bebeyim 4 ayı doldurdu.AMA kakasını 2 3 günde bir başladı yapmaya acaba kabızmı yada bir problem mi var acaba

En fazla 3 günde 1 yapması normal, mama veriyorsanız onun etkisi olabilir doktorunuza yinede danışabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2011       Mesaj #23
misafir - avatarı
Ziyaretçi
bebeğim 3 aylık şuan sadece anne sütü alıyor kakasını 4,5 gün yapmıyor ve fitille yaptırmak zorunda kalıyorum sizce napabilirim nolur bana yardımcı olun ilk bebeğim olduğu için tecrübesizim ve napacağımı bilmiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mart 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEBEĞİM 3 AYLIK 4,5 GÜN KAKA YAPMIYOR SADECE ANNE SÜTÜ ALIYOR EN SON ÇARE FİTİLLE YAPTIRMAK ZORUNDA KALIYORUM ACABA SİZCE NE YAPABİLİRİM
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
8 Mart 2011       Mesaj #25
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

BEBEĞİM 3 AYLIK 4,5 GÜN KAKA YAPMIYOR SADECE ANNE SÜTÜ ALIYOR EN SON ÇARE FİTİLLE YAPTIRMAK ZORUNDA KALIYORUM ACABA SİZCE NE YAPABİLİRİM

Öncelikle doktorunuza danışın bebeğinize göre şurup önericektir, bunun yanı sıra 1 çay kaşığı zeytinyağı verebilirsiniz bağırsaklarını rahatlatacaktır Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Temmuz 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm bebeğim 25 günlük 3 gündür kaka yapmıyo öneriniz nedir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bebeyim yedi aylık 2 aydanberi kakasını yeşil renkte yapıyor doktoru kaka testi yaptırdı fakat bişey cıkmadı ve günde 3.yada 4 kez kaka yapıyo normalmi
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
9 Eylül 2011       Mesaj #28
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

bebeyim yedi aylık 2 aydanberi kakasını yeşil renkte yapıyor doktoru kaka testi yaptırdı fakat bişey cıkmadı ve günde 3.yada 4 kez kaka yapıyo normalmi

Test sonucunda birşey çıkmadıysa yedirdiğiniz gıdalara dikkat edin.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bebeğim 1 aylık ve bugün 5. gün oldu hala kakasını yapmadı ne yapmalıyım anne sütüyle besleniyor.
sürekli gaz sancısı çekior ve gazı kötü kokuyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bebeğim 1 aylık ve bugün 5. gün oldu hala kakasını yapmadı ne yapmalıyım anne sütüyle besleniyor.
sürekli gaz sancısı çekior ve gazı kötü kokuyor.

kaka sorununu haleltinizmi bebeğinimizizn benimde aynı dönemde aynı aylık bebeğim siiznki gibiydi şuan 3 buçuka ylık ama ben yaptırmazsam hala kakayapmıyor.zeytinyağıda kar etmiyor çok sevgili doktorlada bişey bilmiyor