Arama

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye sizce nedir? - Sayfa 16

Güncelleme: 21 Aralık 2015 Gösterim: 220.147 Cevap: 212
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2012       Mesaj #151
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben küçük ama özel bir şey istiyorum onu kullandıkca bni hatırlasın istiyorum maç bileti çok sçma bi şey Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
CeLebRindaL - avatarı
CeLebRindaL
VIP why did you go why
23 Ocak 2012       Mesaj #152
CeLebRindaL - avatarı
VIP why did you go why
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben küçük ama özel bir şey istiyorum onu kullandıkca bni hatırlasın istiyorum maç bileti çok sçma bi şey Msn Grin

Kol saati,yuzuk,çakmak

Sponsorlu Bağlantılar
(en idaali sizin kullandiginiz parfum u alin ona )
ben yillardir o nun parfumunu kullaniyorum Msn Sad
O Kadar Kalabalik ki Yalnizligim..
solinay - avatarı
solinay
Ziyaretçi
23 Ocak 2012       Mesaj #153
solinay - avatarı
Ziyaretçi
bence bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye ona sevgini göstermektir.
Ama çocuksa silah,kılıç,savaş oyuncağı vb. Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2012       Mesaj #154
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevgiler gününde ne alabilirim erkek akadaşıma
miva_avim - avatarı
miva_avim
Ziyaretçi
25 Ocak 2012       Mesaj #155
miva_avim - avatarı
Ziyaretçi
Erkeklerin seveceği hediyeler bayanların seveceği hedilere göre farklıdır. Eğer bayansanız ve bir erkeğe hediye almayı düşünüyorsanız bu ilk cümleyi iyi anlamalısınız. Çünkü bir çok bayan hediye alırken bunu göz ardı eder ve bir bayana yada kendisine hediye alıyormuş gibi hediye secmeye calışır. Bu da yanlış bir hediye seciminde bulunmasına sebeb olabilir.

Erkekler hangi hediyelerden hoşlanır?

Giyim. Bir çok erkek için giyim alışverişi bir zevkten çok bir mecburiyettir. Bu yüzden bu işe zaman ayırmayı pek sevmezler. Onun zevkine ve giyim tarzına göre alacağınız bir hediye onu oldukça mutlu edecektir.

Kol saati. Kol saati olsa da şık ve yeni bir kol saati her erkeğin hoşuna gider.

Zippo çakmak. Sigara kullansın yada kullanmasın her erkeğin hoşuna giden bir hediye olur fiyakalı bir zippo çakmak.

Psp. Bir çok erkek oyun oynamayı sever ona play station portable almanız onu bir hayli mutlu eder. Play stattion’u yada play station portable’si varsa da ona bir oyun hediye edebilirsiniz. Eğer pc de oyun oynamayı seviyorsa ona bir pc oyunu alabilirsiniz. Yalnız burda dikkat etmeniz gereken nokta alacağınız oyunun onun pc sinin konfigirasyon özelliklerine uyup uymadığıdır. Hediye alacağınız kişiden konfigirasyon özelliklerini caktırmadan öğrenebilir ve oyunu satın alırken satıcıdan bu konuda yardım istiyebilirsiniz.

Alkol. Alkol kullanıyorsa 70lik terkirdağ rakı alabilirsiniz.

Kol düğmesi. Herzaman spor giyinmiyorsa hoşuna gidecektir.

Etkinlik bileti. Dinlediği müzik tarzına uygun bir konser bileti alınabilir. Yada sevdiği tarzda bir filme bilet.

Tutuğu takımın orjinal forması. Büyük ihtimal kendisinde vardır ama her takım her yeni sezonda formalarını yeniler. Yeni sezonun forması onda yoksa güzel bir yediye olabilir.

Teknolojik alet. İhtiyacına göre teknolojik herhangi bir alet onu mutlu edecektir.

El işi. Kendinizin üreteceği çok basit bir hediye bile erkekleri çok ama çok mutlu eder.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #156
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya aslında farklııı çok farklı bişeyy istiyorum vay beee bunudamı yaptı gibisinden olsun istiyorum Msn Happy çok ilgnç olsun istiyorum şaşrsın vee bu bni grçktn seviyo desin... ?? düşüncelernizii acill bklyrm ( hediye bi erkekğe verilck ) Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2012       Mesaj #157
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevgililer artık sıradan hediyeleri beğenmiyor.İlginç onları şaşırtacak şeyler bekliyorlar bizden. Sevgililer Günü Hediyesi tarzında ilginç sevgililer günü hediyesi önerisi olan var mı ??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #158
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar Msn Happy bence aspirin ( bazen basını agrttıgım ıcın ) cıkolata(hayatıma tat kattııgn için) saat(zamanımı degerlı kıldıgın için ) hepsını ayrı hedıye paaketlerıne koy ve parantez ıcınde yazdıklarımı paketın ustune yapıtyırın Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #159
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim sevgilim öle seylerden hoşlanmıyo daha çok kendin yapım ve sasırtıcı seyler ne olabilir yardım eder misiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #160
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence en güzel dijital fotoğraf çerçevesi çok güzel bişey kendi fotoğraflarınızı videolarını yükleyin slyt geçsin çok farklı bence yaratıcı olmak lazım farkınızı yaratmanız kazım bi kazak giyim türü herkes alabilir düşünür önmli olan herkesin düşünmediğini almaktır