Arama

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye sizce nedir? - Sayfa 14

Güncelleme: 21 Aralık 2015 Gösterim: 220.029 Cevap: 212
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #131
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn daha yeni çıkıyorum ama onu çok seviyorum A <3 G onun doğum günü ona bi gül aldım içine çok güzel erkek parfümü sıktım gül kuru ve bn bunu doğum gününe 1 gün kaldığı zaman öğrendim ve doğum gününe 1 kaldığı zaman yaptım yanında bişey daha almak istiyorum ne olduğunu da sizden öğrenmek istiyorum bn onu çok seviyorum ve kalıcı birşey olmasını istiyorum bana bişey söyleyin lütfen yardım edin Msn Grin yardımınızı bekliyorum Msn Happy A <3 G
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2011       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar ben erkek arkadaşıma yılbaşı hediyesi almak istiyorum ama ne alıcam bu arada blimit 10 tl ve orta 2 ye gidiyorum lütfen yardımcı olun...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2011       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yılbası yaklasıyo we bz cklı 1 ay oldu ama bn ne hedıye alcagmı bulmdm bna yardmcı olrmsnz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2011       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben yılbaşında kankime bir hediye alıcam erkek onun resmini bir kupaya bastırmayı düşünüyorum 20 tl çok pahalı değil siz de böyle bişi yapabilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne alınır ya bi erkeğe ? Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence artk klseleşmiş parfüm maç blti yerine daha şaşırtc bişylr alınblr yda yplablnr örn;kndi elinzl yaplmş br atkı eminim ypmy blmdginz halde çbalamanz ble yetecktir(denenmiş ve başarılı olunmuştur) yada kırmz br gecelk güller mumlar ve daha ne olsn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yhaa cok saçma şeyler yha daha değişik şeyler yok mu mesela bn bi defa ikimizin resmini puzzle şeklinde yapmıstım beğenmişti ama baska ne olabilir yhaa. :/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2011       Mesaj #138
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya yılbasında erkeğe ne gibi seyler alabilirim yardımcı olurnusunuzz???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2011       Mesaj #139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben parfüm almayı düşünüyorum ama bu seferde ben kötü mü kokuyorum diye düşünürsee =)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2012       Mesaj #140
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardım edin yha ?
yıl başında ykm'den kazak aldım bide kalplı kutunun içine 100 dilde seni seviyorum yazdım ve klaplı ve uğur böcekklii karttlaraa güzel değişik szler we önmli gnlermizi yazdım sevgililer gnnde ne yapabilirim ??