Arama

AÖF sınavsız geçiş yapabilir miyim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Eylül 2012 Gösterim: 63.420 Cevap: 84
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben iki yıllık muhasebe mezunuyum.açıköğretim geçiş hakkım var bunu biliyorum.yanlız elimde ne bir tarih var nede okulumdan çıktı aldım.meslek yüksekokulları kayıtlarının ne zaman oldugunu bilen biri var mı?yardımcı olsun bana
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1995-1996 ticeret lisesi mezunuyum açık ögretime sınavsız geçiş yapabilirmiyim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

açıköğretim sınavsız geçiş

Ben bu yıl imam hatip lisesinden mezun oldum ve oss ye girmedim sınavsız gecis yaptım bunun kayıtları ne zaman baslıyor:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben ticaret meslekde okuyordum tasdiknamemi aldım acıköğretim okumak istiyorum yardım ederseniz sevinirim cevaplarınızı bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2010 da sınavsız geçiş yapa bilicekmiyiz çok önemli benim için askere gidecem cevap?
beyaz# - avatarı
beyaz#
Ziyaretçi
12 Eylül 2009       Mesaj #16
beyaz# - avatarı
Ziyaretçi
bu yıl sınavsız geçiş vardı ancak seneye sınav sistemi değişiyor sınavdaki test katsayıları tam netleşmediği için herşey tam olarak açıklanmadı ancak sınavsız geçişin kalktığına dair bir madde var yani (yeni sistem taslağına göre) seneye sınavsız geçiş olmayacak!

örgün üniversite okuyanlar ya da mezunları öss ye girmeden ikinci üniversiteye başvurup aöf den kontenjansız lisans ve önlisans programlarını okuyabilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
acaba bn açıköğretim sağlık mesleğiokuyabilirmiyim 8 bitecek bu sene lütfen bi cvp werin bna
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben tic lisesi 2004 mezunuyum sınavsız açıköğretime girmek istiyorum mümkünmü napabilirim? cevaplarsanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1993 kız meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum. Sınavsız geçiş yapabilir miyim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yazılmış yorumları okumadan herkes soru soruyor nedense... 3 mesaj üstte yazıyor bu yıl sınavsız geçiş sondu başvuruda bulunmadıysanız artık YAPAMAYACAKSINIZ

yeni öss sistemi "taslağına" göre SINAVSIZ GEÇİŞ KALKTI