Arama

Çiller için nasıl çözümler önerebilirsiniz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Mayıs 2013 Gösterim: 27.303 Cevap: 30
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kesin çözümlermi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim yüzümdede uzun zamanadır olan çiller var arkadaşlarım yakıştığını söylüyorlar ama ben katılmıyorum.Başka çözüm yolları yok mu lütfen ben gelişmemiş bir ilçede oturuyorum[çamardı]burası köy gibi bir yer onun için doktor yok niğdeye gitmem lazım o da zor yardım edeni lütfen cvp bekliyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba
ben de aynı dertten şikayetçiyim,ama yaklaşık 1 haftadır bir krem kullanıyorum ,size önerebilirim,sinop ta bir eczacı hazırlıyor ,lekeye son diye googleye yazarsanız kendisine ulaşabilrisinz ,çilleriimn rengi açıldı gerçi çok yeni kullanmaya başladım belki ilerde daha da etkisini göreceğim ama sizlerede bildirmek istedim.ben şuan memnunuum gibi ama isteyen de alabilir,,kullananların yorumlarını okuyarak aldım ve şuan için bir zararını görmedim
bilginize
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya bende ne zamandır çillerime takmış durumdayım yapmadıgım şey kalmadı expigment kullandım ama daha etkili bi krem istiorum bana yardımcı olun yütfennnnnnnnnnnn;(

arkadaş sana önereceğim kreminden bende kullanıyorum o krem ole işe yaramaz.kremi bir bardağa koy üzerine 14 damla su ekle karıstır tekrar kabına koy dört gün bekle ole yüzüne sür bak o zaman çiller 10 dkda gitmeye baslıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya peki bu formülleri 100 de kac işe yarıyor ..... ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çooooooookkkkkkkk güğzellll tavsiye ederim ama sıksık sürün geçecek ben13yaşımdayımçillerim1ayda geçti ama sizi bilemem şunuda bilin burda denenleri yaptım veyüzümde birtane bile çilim yok ama benim çilim açık renkli
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb benm de yüzümde çiller war ama kışın pek belli olmuyor yazın çok fazla artıyor napmam gerek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sogan suyu ve elma sirkesi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2013       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya bende ne zamandır çillerime takmış durumdayım yapmadıgım şey kalmadı expigment kullandım ama daha etkili bi krem istiorum bana yardımcı olun yütfennnnnnnnnnnn;(

bir bardak sütün içerisine bir salatalığı doğrayın 2 saat bekletin salatalığı bir tülbet yardımı ile sıkarak suyunun süte geçmesini sağlayın akşam yatmadan 2 saat önce yüzünüze sürün 20-25 dakika bekletin ve ılık suyla yıkayın daha sonra saf gül suyu ile yüzünüzü silin bu işlemi 2 ay devam edin allahın izniyle hiç birşey kalmayacaktır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2013       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cildimde çiller oluşuyor güneşten dolayı oluşmaması için ne yapmalıyım?