Arama

İkinci el orijinal programları nereden temin edebilirim?

Güncelleme: 30 Eylül 2009 Gösterim: 6.286 Cevap: 10
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
21 Aralık 2008       Mesaj #1
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende bir soru yöneltmek istiyorum.Cracklenmiş program kullanmak istemiyorum,bunun yerine herhangi bir orjinal yazılım programını 2.el&ücretli olarak tedarik edebileceğim bir site veya bir kurum varmı?Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.İyi akşamlar...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu işten para kazanmadığın sürece crack kullanabilirsin diye düşünüyorum öğrenmek maksatlı ayriyeten bu tip yazılım firmalarının ör:Adobe , Microsoft gibi yazılımlarını dünyaya kabul ettirme gibi bir çabalarıda var yani onlar istese bizi korsan yazılım kullandırmazlar ama kullandırıyorlar işte maksat dünyanın bu yazılımlara mahkum olması

Sponsorlu Bağlantılar
Bir farklı yöntem daha söyleyebilirim alternatif programlar kullanmanız.Örneğin Microsoft Office yerine GNU nun geliştirdiği Open Office kulllanabilirsiniz veya Adobe Photoshop yerine GIMP kullanabilirsiniz bu alternatifleri nerden nasıl bulabilirim diyorsan alternatif program aramak için bizlere bi site bile yapmışlar burdan girebilirsin:

Dooblet: Find alternatives to everything!
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
21 Aralık 2008       Mesaj #3
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Red_LinE adlı kullanıcıdan alıntı

bu işten para kazanmadığın sürece crack kullanabilirsin diye düşünüyorum öğrenmek maksatlı ayriyeten bu tip yazılım firmalarının ör:Adobe , Microsoft gibi yazılımlarını dünyaya kabul ettirme gibi bir çabalarıda var yani onlar istese bizi korsan yazılım kullandırmazlar ama kullandırıyorlar işte maksat dünyanın bu yazılımlara mahkum olması

Bir farklı yöntem daha söyleyebilirim alternatif programlar kullanmanız.Örneğin Microsoft Office yerine GNU nun geliştirdiği Open Office kulllanabilirsiniz veya Adobe Photoshop yerine GIMP kullanabilirsiniz bu alternatifleri nerden nasıl bulabilirim diyorsan alternatif program aramak için bizlere bi site bile yapmışlar burdan girebilirsin:

RedLinE,öncelikle verdiğiniz bilgilere çok teşekkürler.Evet bende elimden geldiğince alternatif programları kurdum zaten ama crack konusunda kararlıyım,kullanmak istemiyorum.Yalnız Openoffice,7zip gibi alternatif programları zaten indirdim.Photoshop yerine kullanabileceğim GIMP'nin bilgisini verdiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.Ama kardeşim Yapı Meslekte okuyor.AutoCad lazım.Ben crackli indirip kurmuştum ama orjinalini alıp ordan yüklemek istiyorum.Yani en azından kullanılmış orjinal daha ucuza gelir diye düşünüyorum.Bu konuda bilginiz varsa,bilgilendirirseniz çok memnun olurum.Teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2008       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İkinci el alışveriş sitelerinin çoğunda vardır. İsmini yazmıyorum ama aklınızda olanlar vardır. Arama yaparsanız mutlaka çıkacaktır.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
6 Şubat 2009       Mesaj #5
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
orjınal microsoft yuklemek ıstıyorum ama nasıl
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009       Mesaj #6
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

..
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

orijinal microsoft yazılımı yükle

BEDAVA YAZILIMI NASIL EDİNİRİM?
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
3 Eylül 2009       Mesaj #8
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı

BEDAVA YAZILIMI NASIL EDİNİRİM?

Sitemizdeki ücretsiz yazılımlara bir göz atın isterseniz. Ücretsiz-Beta Yazılımlar - MsXLabs
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mns yı nasıl yüklıyebılırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

mns yı nasıl yüklıyebılırım

verdiğim linkten istediğiniz msn sürümünü indirebilirsiniz>>>>MSN Messenger Türkiye Forumları - MsXLabs