Arama

Konservatuarlar hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ocak 2016 Gösterim: 108.662 Cevap: 76
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2009       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende konserwatuar okumayı çok istiyorum düz lise 4.sınıftayım konserwatuar taban puanı ve hangi bölüm olması gerekiyo öğrenebilirmirim mümkünse
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sehrımızde bulunan devlet tıyatrolarındakı oyunlara calıssak yanı ıfadelerımızı gelısştırmek ıcın ıı bır fıkır mı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 89 ekim doğumluyum bu sene konservatuvar sınavlarına giricem. bildiğim kadarıyla 21yaş sınırı var. bu sene girebiliyor muyum? kurtarıyor mu yani ? yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yha ben konservatuar müzik bölümüne girmek istiyorum...ama liseden 2 yıl önce mevzun oldum...bunun bi zararı olurmu...yani Yeni mevzunlarami öncelik verilir, yoksa yeteneğe göremi...???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
7.sınıföğrencisiyim ama hala konservetuara girmek için kaç puan gerektiğini bilmiyorum?
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
12 Nisan 2010       Mesaj #26
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

7.sınıföğrencisiyim ama hala konservetuara girmek için kaç puan gerektiğini bilmiyorum?

öss'den sanırım 180'i ya da belli bir puanı geçmen lazım, konservatuarda (müzikoloji için) yetenek sınavından geçeceksin garantiye almak için 1 yıl önceden kursa gitmen lazım, örnek, piyano'da bir ses veriyorlar aynısını sesinle vermeni istiyorlar, bu aynı anda 2 ses ya da 3 ses vererek gidiyor, tabi sen ilk önce kalını sonra da inceyi veriyorsun sesleri birbirinden ayırarak, bir de melodi çalıp senden aynı melodiyi sesinle vermeni istiyorlar bir de ritim bilgisi, sana alkışla ya da kalemle bir ritim veriyorlar alkışla yapmanı istiyorlar ki öyle bilindik dım tıs dım tıs ritimler değil bunun için de kursta çalışman lazım.. o gün sonuçlar belli oluyor eğer geçersen yarın tekrar gidip, varsa enstrüman çalıyorsun ve bir sayfa onların belirlediği bir konu hakkında 1 sayfa kompozisyon yazmanı istiyorlar ya da senle sözlü bir sınav yapıyorlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yetenek sınavı nasıl olacak
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
7 Haziran 2010       Mesaj #28
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yetenek sınavı nasıl olacak

öss'den sanırım 180'i ya da belli bir puanı geçmen lazım, konservatuarda (müzikoloji için) yetenek sınavından geçeceksin garantiye almak için 1 yıl önceden kursa gitmen lazım, örnek, piyano'da bir ses veriyorlar aynısını sesinle vermeni istiyorlar, bu aynı anda 2 ses ya da 3 ses vererek gidiyor, tabi sen ilk önce kalını sonra da inceyi veriyorsun sesleri birbirinden ayırarak, bir de melodi çalıp senden aynı melodiyi sesinle vermeni istiyorlar bir de ritim bilgisi, sana alkışla ya da kalemle bir ritim veriyorlar alkışla yapmanı istiyorlar ki öyle bilindik dım tıs dım tıs ritimler değil bunun için de kursta çalışman lazım.. o gün sonuçlar belli oluyor eğer geçersen yarın tekrar gidip, varsa enstrüman çalıyorsun ve bir sayfa onların belirlediği bir konu hakkında 1 sayfa kompozisyon yazmanı istiyorlar ya da senle sözlü bir sınav yapıyorlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben lise 3 e qiden bi öğrenciyim. lise eğitimini bitirdikten sonra konservetuarı düşünüyorm. gitar calıyorum. konservatuar bölümüne gitmek için hangi aşamalardan geçmek qerekıyor ya da ygs-lys puanı yetıyor mu bilqilendirir misiniz??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ya konservatuarda okuyan semıha güleni tanıyan varmı kendisine ulasmam gerek