Arama

En iyi liseler hangileridir, puanları nedir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Haziran 2015 Gösterim: 146.015 Cevap: 71
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2011       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 7.sınıftayım ve 8.sıfta sınavım var bir fen lisesine ya da öğretmen lisesine geçebilmem için kaç puan almam gerekirr:\
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2011       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Galatasaray ve Robert. İstanbul (Erkek) Lisesi de çok fena sayılmaz; ama inanın bana gerisi diye bir şey yok, çünkü bu liselerin dışında iyi eğitim veren lise neredeyse yok denecek kadar az, ya da bunların dışında çok iyi öğrencileri olanlar neredeyse yok (Özel liseler çok iyi eğitim verir; ama öğrencileri pek de parlak değildir, bunu kastediyorum). Örneğin Ankara Atatürk Anadolu Lisesi var, oldukça yüksek puanlı öğrencileri alıyor; fakat orada eğitimden eser yok, herkes kendi çabasıyla bir yerlere geliyor, oraya girerseniz kesinlikle üniversite sınavında yüksek puan alırsınız ve iyi üniversitelere girerseniz, eğer istediğiniz de sadece bu sınavda yüksek puan almak ise o zaman güle güle herhangi bir anadolu veya fen lisesine girin derim. Fakat başta söylediğim Galatasaray, Robert veya İstanbul (Erkek) liselerinden birine girerseniz, hem çok yüksek bir üniversite sınavı puanı kaparsanız, hem mükemmel bir eğitimden geçer, hem de kişiliğiniz bile değişir ve Fransızca, Almanca ve İngilizce'de sizi geçen olamaz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim notlar ii deil ama imam hatipe gitmek istiyortum napcam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2012       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 7. sınıfım henüz hangi liseye gideceğime karar vermedim başarılı bir öğrenciyim bana yardım edermisiniz Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2012       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kalp cerrahı olmak istiyorum ama liseye girmek için kaç puan almam gerekiyor??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mayıs 2012       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
altıda 487 yedide 495 aldım hangi liseyi tercih edebilirim ? kaç puan almalıyım ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2012       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ankara/Kayaş`ta ki eniyi liseler
... - avatarı
...
Ziyaretçi
21 Haziran 2012       Mesaj #58
... - avatarı
Ziyaretçi
taban puani 300 olan liseler ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2012       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben duz lıseye gıtmek ıstıyorum ama duzlısenın enıyısını
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2012       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn liseye başlayacağım ama meslek liselerine mi gitsem anadolu liselerine mi gitsem karar veremedim 2sinede puanım yetiyo ama bn hangisine gitçeğimi bilmiyorum sizce hangisine gitmeliyim.(istanbulda oturuyorum)