Arama

13-14 yaş grubu saç modelleri hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 14

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Nisan 2015 Gösterim: 125.723 Cevap: 262
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2011       Mesaj #131
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bnde 13 yaşn için saç tipi önercem kızlar için Msn Happy hafif kabartın sonada altları mısır şeklinde örün Msn Happybence bi denyinnnn...!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne çok dertli varmış böyle yha bence size tavsiye zeytinyağ ve yumurtayı karıştırıp banyodan önce saçıma sürdüm 10-13 dk bekledim şampuan ve saç kremi yaptım sonuç süper deneyin ben yeni denedim ama gayet güsel
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2011       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ole spreyli şeyler istemiyorum benim saçım uzun ve dalgalı açık bırakıyorum açık saça nasıl şekiller yapabilirim yada nasıl toplayabilirim lütfen hemen cvp yazınn........!ACİL
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2011       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm kızlar 13 yaşın daki kabarık saçlı kıza bir önerim olacak saçın kabarık ya git kuaföre kırıklarını aldır ondan sonra kendine fön tarağı al ve her banyodan çıkınca saçını kurut onunla tara ve ör hen saçın kabarmaz hemde örünce saçın daha güzel uzar .Msn HappyMsn HappyMsn Happy.)Msn HappyMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2011       Mesaj #135
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
blendakx şampuanını kullanın saçı dümdüz yapıyo süperrrrrrrrrr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben 12 yaşındayım düğün var ama en güzel kız ben olmak istiyorum. =) saçlarım doğal haliyle kıvırcık ama maşa ile yapılmış gibi ve birazda çok. düzleştirince 18 yaşında duruyorum ve kimsede beğenmiyor bağlasam güzel durmuyor nasıl yapmalıyım sizce.??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2011       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben 12 yaşındayım balo ya gidicem saçımı kuaföre nasıl yaptırıyım??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2011       Mesaj #138
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm gençlik ben kuaför ayçin size şöyle bi önerim olucak kızlar saçı kıvırcık olan arkadaşım fön yaparsan daha çok kabarır hm yapıncada kötü duruyo diyosun en iyisi bi kuaföre giderek saç uçlarından ve kırıklarından kestr daha sonra orda orta sıcaklıktaki bi fön makinasıyla fön çektir ama orta sıcaklıktaki tamam mı tatlım Msn Wink baloya gidicek olan güzelim sen bana yüz şeklini söyle bende sana ona göre bi saç tipi önereym mesela yuvarlak yüzlüysen dağınık topuz harika olur eğer suratın uzun ise balık sırtı ördür ama kesnlikle bi kuaförde eğer tombul yüzlüysen perma sana çok yakışır kuaför tavsiyesi öpüldünüz şekerlerim <3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2011       Mesaj #139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşla çok güzel saç modelleri sizden istesem verebilirmisiniz????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2011       Mesaj #140
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim saçımçok ince teli oldu için dolaşıyo bunun bi formulü varmı bana da buarada birsaç modeli önerin lütfen