Arama

13-14 yaş grubu saç modelleri hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 25

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Nisan 2015 Gösterim: 125.660 Cevap: 262
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2012       Mesaj #241
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha arkadaşlar ben 12 yaşındayım saçımı maşa yapıp üstten toplamayıo düşünüyorum nasıl ?? olur
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2012       Mesaj #242
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
13 yaşindayim kardeşimin sünneti var nasi bi saç modeli yaptirmaliyim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2012       Mesaj #243
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bakın ben den size bi tavsiye saçınıza hergün her gün fönlemeyin veya düzleştirmeyin.bakın saçınız dökülür dımdızlak yani kel olarak kalırsınız ortada!!!! .... Msn HappyMsn HappyMsn HappyMsn HappyMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2012       Mesaj #244
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben 12 yasinda bir kizim ve bir dugune gidicem ve sacim kisa hangi sac modeli yapabilirim ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2012       Mesaj #245
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 12-13- 14 yaş için= uzun saçlara at kuyrugu, önler maşa arka düzleştirme, olabilir kısa saçlara maşa, tost düzleştirmek olabilir (kız)
erkekler içinse ense bırakabilirsiniz önü yatırıp saçının arka tarafını kaldırabilirsiniz.(13-14-15)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2012       Mesaj #246
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
14 yaşındayım hemen yarın için nasıl bir saç modeli tercih edersiniz okul için cevplarızı bkliyorm şimdien ilginiz için tşkler...Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2012       Mesaj #247
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
at kuyruğu yapmak istemiorsanız kakül kestirin ve saçınızı arkadan te toka ile kıstırıp kakülünüzü bırakın sabit durması içinse jöle veya sprey kullanın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2012       Mesaj #248
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar size şunu öneririm benim saçlarımı her toka tutmuyo çok gür okulda salık bırakmakta yasak ve dalgalı o yüzden önden biraz perçem bırakıp arkadan hafif yüksek bağlayın
dmla - avatarı
dmla
Ziyaretçi
31 Ekim 2012       Mesaj #249
dmla - avatarı
Ziyaretçi
yandan topuz yap yasina gore
kalemtraşreçeli - avatarı
kalemtraşreçeli
Ziyaretçi
2 Kasım 2012       Mesaj #250
kalemtraşreçeli - avatarı
Ziyaretçi

Saçı kabaranlar için :Öncelikle nedenini düşünün saçlarınızı hergün yıkıyorsanız kurur kırılır ve kabarır çünkü saçınızın yağ dengesi düşer o yüzden saçınızı çok sık yıkamayın yağlanmasını bekleyin Saç kurutma makinesinden uzat durun (ısı danda ) çünkü saçlarınıza uyguladığınız ısı hem kabartır hemde zarar verir kışları kullanmassanız olmaz tabi 15cm kadar uzaktan kurutun yada fön çekebilirsiniz Saçınızı yıkarkan çitilemeyin bu aynı zamanda elektriklenmesinede neden olur Tarağınız metal türü olmasın buda elektriklenme ve kabarmaya neden olacaktırsaçınızı yumuşakça tarayın diplerden tarayarak başlayın ki kırılıp kabarık görünürSaçınızı tararken isterseniz saç kremide sürebilirsin hem kabarmayı önler hemde saçınızı besler havlunuz sert olmasın mümkünse pamuktanda olsa daha iyi olur
Saçını beslemek isteyenler : ayda birde olsa saçınıza zeytin yağı sürün ve yarım saat kadar bekletin (ne kadar bekletirsiniz o kadar iyi ) ve durulayın. sampuan(500ml) şişenize bir tatlı kaşığı bal ekleyip karıştırın bu işlem saçınızı uzatır ve besler .

yardımcı olabilmişimdir umarım Msn Happy