Arama

MSN/WLM programı PC'den tamamen nasıl kaldırılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Haziran 2012 Gösterim: 41.049 Cevap: 41
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende msn 8 yüklüydü bugün msni her açmaya çalıştığımda yeni sürümün kurulumuyla ilgili sayfalar açılmaya başladı ve msn açılmadı. bende yeni sürümü kurdm. kurduktan sonra msn hata vermeye başladı. yeni sürümü silip eskisini kurmaya karar verdim. eskiyi her kurmayı denediğimde bilgisayarda daha yeni bir sürüm olduğu yazıyor ve eski sürümü kurmuyordu. yeni sürümü kurmaya çalıştığımda kurulu göründüğü için kuramıyordum yardmcı olabilecek var mı?
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009       Mesaj #12
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende msn 8 yüklüydü bugün msni her açmaya çalıştığımda yeni sürümün kurulumuyla ilgili sayfalar açılmaya başladı ve msn açılmadı. bende yeni sürümü kurdm. kurduktan sonra msn hata vermeye başladı. yeni sürümü silip eskisini kurmaya karar verdim. eskiyi her kurmayı denediğimde bilgisayarda daha yeni bir sürüm olduğu yazıyor ve eski sürümü kurmuyordu. yeni sürümü kurmaya çalıştığımda kurulu göründüğü için kuramıyordum yardmcı olabilecek var mı?

8.1 Final Türkçe > https://www.msxlabs.org/forum/arsive-kaldirilan-konular/19063-windows-live-messenger-8-1-final-turkce.html
Sponsorlu Bağlantılar

Kurulumu yapmadan önce WLM'ı tamamen kaldırmanız gerekli inceleyiniz > Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Daha önce (Zorunlu Windows Live Messenger 8.x Güncellemesi) ve (Zorunlu WLM 2009 Güncellemesi) konularında zorunlu güncellemelerden bahsetmiştik. Eski sürümleri kullanmakta ısrarcıysanız, hangi Messenger sürümüne sahip olduğunuzu belirtin, biz de oturum açılabilmesine izin veren değişikliklere sahip EXE sürümlerini sizlerle paylaşalım Msn Happy

Bu arada resmi son sürüm Windows Live Messenger için:
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)

Tüm Messenger sürümleri:
(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri

Güncelleme
Tüm dosyalar Kaspersky Internet Security 2009 ile taranmıştır ve oturum açma denemelerinde başarılı olmuşlardır.

Alternatif olarak mevcut msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayıp Özellikler > Uyumluluk > Bu programı aşağıdaki için uyumluluk modunda çalıştır: Windows 2000 > Tamam işlemini de uygulayabilirsiniz.

Bununla birlikte Microsoft'un bu zorunlu güncellemeyi devreye sokmasında bazı güvenlik nedenleri ve yeni sürümle birlikte gelen Messenger protokolündeki bazı değişiklikler yer almaktadır. Bu nedenle en son resmi Windows Live Messenger sürümüne güncellemeniz önerilir.

Ayrıca oturum açabilmeniz için paylaştığımız bu dosyaları kullandıktan sonra yama ve eklentilerde sorun yaşayabilirsiniz (Messenger Plus! sorunsuz çalışıyor). Herhangi bir problemle karşılaşırsanız lütfen bu konu altına not düşün. Bir çözüm mevcutsa yanıtlayacağız.

Saygılar,
MsXLabs MK

Ayrıntılı bilgi için ilgili konu
> Zorunlu Messenger Güncellemeleriyle İlgili
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tşk ederiz bilgi ve paylaşımın için
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben windows wista kullanıyorum msn gücelleme gb birşey vermeden msn açmıyodu uygulmalara uyarak devam ettim ve msn programı artık hiç gözükmüyo fakat yazıları var program ekle kaldırdan kaldırmak istedim fakat birçok secemek var program ekle kaldırda hangisini seçmeliyim yardımcı olur musunuz?*
PsychopatH - avatarı
PsychopatH
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #15
PsychopatH - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bendede aynı sorun var yardım edebilirmisiniz..? Windows Temel Parçalar olarak görülüyor denetim masasından girdiğimde kaldır diyorum 2 sn bekliyor yükleme gelmiyor napmalıyım kaldıramiyorum msn 9,0
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yeni msn güncellendi aile koruması eklenmiş msn hiç kalkmıyor proğram ekle kaldıra gidiyorum silmiyor ne yapa bilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSNYİ SİLEMİYORUM YAAAARRRDDDIIIMMM EEEDDDİİİNNN LLLÜÜÜTTTFFFEEENNN......AAACCCİİİLLL
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sana unlocker 1.7.8 programını öneririm, msn falan herşeyi uzantısı ile birlikte siler, işe yarıyo, indirmek istersen : Unlocker - Silinmeyen Dosya ve Program Kalıntısı Temizleme - TAM indir , bi teşekkürü çok görme msxlabs'a... kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya msn gelen kutusu acılmıyo error die bişey cıkıo bnde msn silip tekrar yukleme kararı aldım nası silebilirim lutfeennn yardıııımmmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn hata kodu 8007007e yi alıorum yardım edin msni kaldrdım tekrar yükledim ama halen aynı hata kodunu alıroum lütfn yardım edin