Arama

MSN/WLM programı PC'den tamamen nasıl kaldırılır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Haziran 2012 Gösterim: 41.051 Cevap: 41
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2009       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm millet yha canınızı yiyim bana bı yardımcı olun yha benım msn de iletilerimi okuyamıyordum.ekle kaidırdan sildim yenı msn ne indiriyorum netten onda da windows live zaten pcde kurulu ekle kaldırdan silin dıyo ben sıldım ama hala aynı biligyarımdan arattırıyorum msn dosyalarını 2 3 tane gelıyo onlarıda sılıyorum ama sılnmıyor lutfen allah rızası ıcn yardım edın bana numaram 05549619349
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benmsnyi bilgisayarımdan tamamen kaldırmışımnasıl yaptığımı bende bilmiyorum şimdi nasıl tekrar yükliycem yardımcı olun
Sponsorlu Bağlantılar
c0mb0 - avatarı
c0mb0
Ziyaretçi
16 Kasım 2009       Mesaj #23
c0mb0 - avatarı
Ziyaretçi
Msn'i aklınıza gelebilecek her yerden sildim fakat yüklerken hala mevcut gibi gözüküyor , yardım ederseniz çok sevinirim buyrun resim buda :

4632adsiz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2009       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Wındows lıve messenger ı bir türlü kaldıramıyorum.Bilinmeyen bir sebeple messenger ı mı açamadım gerekli izinler olmayabilir hatası verdi.En iyisi kaldırıp yeniden yükleyeyim dedim ama olmadı bi türlü Güvenlik duvarını kapattım program ekle kaldırdan kaldırdım.C sürücüsünden de kaldırdım hiçbiryerde görünmüyor fakat kurmak istediğimde sürekli bu programlar sizde zaten var diyor ve artık sıyırmak üzereyim kayış mayış koptu lütfen yardım edin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardes bendede aynısı olmustu tarih ve saati denetim masasından düzelt o hata kalkacaktır
Hayalet_kıZzZz - avatarı
Hayalet_kıZzZz
Ziyaretçi
8 Aralık 2009       Mesaj #26
Hayalet_kıZzZz - avatarı
Ziyaretçi
Live msn kuruldu ve sildiğimizi düşünüyoruz ama bir türlü olmuyor. her yolu denedik tekrar kuramıyoruz bilgisayar var diyor. ekle kaldırdan programlardan ve forum verdiğimiz bütün yolları denedik ama olmuyor. bir türlü olmuyor. başka msn yüklemiyor live var diye. onu yükle diyorum oda var.. ne yapmam lazım..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2009       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gençligim çürüdü bitti arkadaşlar msn le ugrasmaktan her seferinde bi türlü kaldırıp bi sekilde geri calıştırıyorum hata vermesinden bıktım usandım formatta hikaye o hata kodları ruyalarıma girer oldu adam akıllı kaldıramayacakmıyım ben bu msn deden mubarek ama bi okadarda lanet seyi LÜTFENNN ama LÜTFENNNNNN yardım istiyorum sizden KALDIRMAM lazım bunu Msn Sad YARdımmmm !!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Aralık 2009       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn yi nasil tamamen kaldira bilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2009       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben msn messengeri pc den kaldırmıştım daha sonra yeniden yüklemek istedim ancak zaten yüklü olduğunu söylüyor ....

ama ben heryerden sildim üstelik msn de yok pc de yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pc den tamamen kaldırmam lazım.. msn gizli dosyada falanda kayıtlı oluyor..