Arama

Hafıza kartım neden çalışmıyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Temmuz 2014 Gösterim: 5.256 Cevap: 5
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
1 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
yha ben bilgisayara telefonun hafıza kartını takıyorum ama pc de tık yok ha takmışım ha takmamışım bunun için bi kurulum gerekli mi ne resim atabiliyorum nede şarkı lütfen yardım edin...
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
bende aynı şekilde takıyorum usb yi ışığı yanıyo ama hiçbişe çıkmıyo ekranda hem arkadan hem önden denedim tık yok yardım edin neolur??
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
doğru yere taktığınızdan emin olun..
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
bende aynı şekilde takıyorum usb yi ışığı yanıyo ama hiçbişe çıkmıyo ekranda hem arkadan hem önden denedim tık yok yardım edin neolur??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hafıza kartımı bilgisayara taktıgım zaman dosyanın tüm verilerini kaydetmeyi başaramadı veri kaybı oldu bu hataya bilgisayarınızın donanaımındaki veya ağ bağlantısındaki bir arıza neden olmuş olabilir diye mesaj çıkıyur ve hafıza kartımı okumuyor ne yapabilirim teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa bende hafızam doldu boşalcaktım taktım bilgisayara ışıklar yanıyo ama okumyo usb yi. ama başka bi kart takca okuyo. format atamam cnkü içinde değerli resimler falan var :/ yardımm eeddşnnn :////////////7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sd kartım hıc bır telefonda calısmıyo onarılamaz hata var acılmıyo uyarısı verıyo lutfen yardımcı olun kart onemlı degılde dosyalarım cok onemlı onları nasıl kurtarırım ?