Arama

Bilgisayar hafıza kart okuyucusunu taktığımda çalışmıyor nedeni ne olabilir?

Güncelleme: 7 Nisan 2013 Gösterim: 4.020 Cevap: 5
konyalı veysel - avatarı
konyalı veysel
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #1
konyalı veysel - avatarı
Ziyaretçi
Benim bilgisayarım da hafıza kart okuycu her taktıgımda okumuyor.ama flaş bellek okuyor nedeni nedir. şundan olabilirmi hafıza kart okuyucu programı yoktur bundan olabilir mii ??
Sponsorlu Bağlantılar
ArCHanqeL - avatarı
ArCHanqeL
Ziyaretçi
3 Temmuz 2012       Mesaj #2
ArCHanqeL - avatarı
Ziyaretçi
www.Trust.com/16724/ kart okuyucum bu fakat bir türlü çalıştıramıyorum yada ben kullanamıyorum yardım edebilir misiniz..??
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
5 Temmuz 2012       Mesaj #3
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ArCHanqeL adlı kullanıcıdan alıntı

www.Trust.com/16724/ kart okuyucum bu fakat bir türlü çalıştıramıyorum yada ben kullanamıyorum yardım edebilir misiniz..??

Aygıtı bilgisayarınıza bağladığınızda herhangi bir uyarı bildirimi görüyor musunuz? Aygıt Yöneticisi'ni kontrol ettiniz mi?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ArCHanqeL - avatarı
ArCHanqeL
Ziyaretçi
5 Temmuz 2012       Mesaj #4
ArCHanqeL - avatarı
Ziyaretçi
Evet...aygıtı taktığım da hiçbir uyarı vermiyor..bilgisayarıma girdiğimde sürücüyü görebiliyorum..sadece biçimlendirilmemiş diye bilgi veriyor..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
mhmmdcngz - avatarı
mhmmdcngz
Ziyaretçi
6 Ağustos 2012       Mesaj #5
mhmmdcngz - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
konyalı veysel adlı kullanıcıdan alıntı

Benim bilgisayarım da hafıza kart okuycu her taktıgımda okumuyor.ama flaş bellek okuyor nedeni nedir. şundan olabilirmi hafıza kart okuyucu programı yoktur bundan olabilir mii ??

Kart okuyucunuzda hafıza kartı var mı? Varsa hafıza kartınız yada kart okuyucunuz arızalanmış olabilir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar pc usb aygıtı olan kart okuyucuları okuyor fakat adapter olan kart okuyucuları okumuyor. Hafıza kartım 2gb Sandisk micro sd , adapterlerimin ikisi kingston micro sc adapter diğeri ise toshiba micro sd adapter. adapterimi sc/mmc yazan girise takıyorum acaba adapteri yanlıs yere mi takıyorum yoksa baska bir sorun mu var lütfen acil yardım bekliyorum şimdiden tesekkurler.