Arama

Kanda mikrop bulunması ne demektir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Mart 2015 Gösterim: 127.882 Cevap: 47
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
MERHABALAR BENİM BABAM ŞU AN HASTANEDE YATIYOR VE DOKTORLAR KANINDA 2 MİKROP BULMUŞ KANDA MİKROP BULUNMASI NE DEMEK NASIL BİR HASTALIK
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim oğlum 9 yaşında kanında mukropvar nadamak onu öğrenmek istiyom

Alıntı

Merhaba,
Yaptırmış olduğum kan tahlilinde WBC 11.6 VE LYM 4.65 çıktı. Doktorum biraz yüksek olduğunu ve kanda mikrop var dedi.Sizin yorumunuzu da duymak istedim ve bu değerleri düşürmek için özellikle hangi meyve ve sebze yemeliyim.Göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Çok geçmiş olsun ancak bizim herhangi bir şey söylememiz mümkün değil.Konuyu uzman doktora danışmalısınız.Acil şifalar.
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
genelde doktorlar hasta yakınlarına anlayabilecekleri bir dilden olayı açıklamak için hep aynı yolu kullanırlar. kanda mikrop olması durumu hastada herhangi bir enfeksiyonun varlığından dolayı beyazkürenin(lokosit değerleri)
yükselmesidir..
Sponsorlu Bağlantılar
geçmiş olsun
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA DOKTOR BY BENIM OGLUM DOGDU DOGALI HEP ATESLENIYORDU KENDISI SUAN 14 AYLIK BEN BU ZAMANA KADAR HEP HASTANELERDEYDIM EN SON ONA DOKTOR TAHLIL YAPTI KANINDA MIKROP CIKTI MIKROP CIKMASI TEHLIKELIMI VE TEDAVISI NASIL VE COCUGUMA HERHANGI BIR RAHATSIZLIK YAPARMI.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUMU YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI ATEŞİ DÜŞTÜ DAHA SONRA ANTİBİYOTİK BİR İĞNE DAHA YAPTI.BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR NE YAPMALIYIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUM YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR.İLK OLARAK ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI DAHA SONRA ANTİBİYOTİK İĞNE YAPTI BU DURUMDA BEN NE YAPMALIYIM VE KANDA Kİ MİKROP NEDEN KAYNAKLANIYOR?TEŞEKKÜRLER.
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
2 Eylül 2009       Mesaj #6
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUMU YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI ATEŞİ DÜŞTÜ DAHA SONRA ANTİBİYOTİK BİR İĞNE DAHA YAPTI.BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR NE YAPMALIYIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Alıntı

MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUM YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR.İLK OLARAK ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI DAHA SONRA ANTİBİYOTİK İĞNE YAPTI BU DURUMDA BEN NE YAPMALIYIM VE KANDA Kİ MİKROP NEDEN KAYNAKLANIYOR?TEŞEKKÜRLER.

Çok geçmiş olsun ancak bizim herhangi bir şey söylememiz mümkün değil.Konuyu uzman doktora danışmalısınız.Acil şifalar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
33 yaşındayım karın şişliği şikayetiyle hastaneye gittim ama kanımdaki mikropdan dolayı şişdiğini söylediler bunun anlamı nedir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben geçen hafta akşam 8 kere istifra ettim doktora gittiğimizde normal bir insan vücdnda 6bin mkrop hücresi varken bende 20 bin çıktı sanırım lokosit.serum taktılar. Tedavi gördüm ama bu hücreler nasıl meydana gelir ve bu hastalığın adı nedir? Ne derece ciddilikte bir hastalıktır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

meraba ben geçen hafta akşam 8 kere istifra ettim doktora gittiğimizde normal bir insan vücdnda 6bin mkrop hücresi varken bende 20 bin çıktı sanırım lokosit.serum taktılar. Tedavi gördüm ama bu hücreler nasıl meydana gelir ve bu hastalığın adı nedir? Ne derece ciddilikte bir hastalıktır?

Bunu yorumlayacak statüde değiliz doktorunuz sizi en iyi şekilde bilgilendirecektir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim oğlum 9 yaşında kanında mukropvar nadamak onu öğrenmek istiyom