Arama

Gta 4 oyununu açabilmem için ekran kartının nasıl olması gerekir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Mart 2016 Gösterim: 38.247 Cevap: 64
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
6500 olabilir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2012       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
leptbum i5 işlemcili 5 gb ram ati readeon 1 gb ekran kartı 2.50 ghz +turbo boost 3.10 ghz kaldırırmı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2012       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim 1gb ram 712 ekran kartı var krds benim arkadasımda da 712 ekran kartı war ama onda 2 gb ram war kaldırıo kasıo ama oynanılamayacak kadar degil azcık bişey kasıo ben 2 gb ram yapsam olcakmı simdi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bende ki özellikler şunlar 2 gb ram 512 bm ekran kartı 3.00 ghz bu özellikler gta 4 ü kaldırırmı sizce kaldırmassa 1 gb ekran kartı alıcam da
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ilk cevapta arkadaşimizin dediği gibi ekran kartı 1 gb felen olmalı 1 gb olursa sorun yok altı olursa bilgisiyariniz kasar ya da donma krizine gire bilirsiniz. size ekran kartının 1gb ve üstü RAM'inin 2Gb olmasini bilgisiyarinizin işlemcisi: Intel Pentium olması gerekir doğrusu 2 gb de birazcık kasar yani sonlarda kasar o yüzden Ram inin 4 olması daha iyi olur... He bu arada şu sıkıntıyı yaşayanlar merka etmesin laptopta ekran kartı var hatta masaüstünden bile daha yüksek çünkü laptopların donanımı çok yüksek ve çok kaliteli.. ..... he bu arada bnim bilgisiyarımın özellikleri: 4gb Ram 2gb Ekran kartı İşlemci Intel Pentium Windows Windows 7 ultimate ya da değişerek windows 7 home Basic Marka HP en son çıkani pilvilini mi neydi neyse bunlar önemlidir o oyun için arkadaşlar ... Teşekkürler Msn Grin Msn Grin Msn Grin Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende gta 4 var be 512 megabayt istiyrkren kartı istiyor olmassa ise video sorunlarına neden oluyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2013       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim bilgisayarımda 512 mb rem kartı var gta 4 ü kaldırırmı

kaldırmayabilir
gta4çü - avatarı
gta4çü
Ziyaretçi
12 Şubat 2013       Mesaj #38
gta4çü - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben admin şimdi gta 4 benim pcim ramı 2gb ghz hızıda 2.67 olur rahatca oyunu aldığım adam dedi ama abim yapıcak benden büyük olan arkadaşlar windows 7 vista benimki kaldırır rahatça inşallah
by_ata - avatarı
by_ata
Ziyaretçi
17 Mart 2013       Mesaj #39
by_ata - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar merhaba ben asus eah 5450 1gb ddr3 ekran kartı 400v lık power ve intel core i3 ddr3 anakart alacam ama ben gta 4 eflc pes 2013 mafia 2 nfs run gibi oyunları oyamak icin toplacam sizce kaldırımı bu oyunları pc yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2013       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SELAMÜN ALEYKÜM ADMİN VE DİĞER ARKADAŞLAR

BENİM PC GTA 4 Ü EN DÜŞÜK GRAFİKTE KALDIRIRMI , SAİNTS ROW THE THİRD YANİ 3 Ü RAHATÇA

KALDIRIYOR DU EN DÜŞÜK GRAFİKTE , NEYSE GTA 4 Ü KALDIRIRMI PLEAASSEEEE..

İŞTE RESİMLİ KANIT:

http://d1303.hizliresim.com/17/s/ldhm0.png