Arama

Bilgisayarımı nasıl hızlandırabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Mayıs 2014 Gösterim: 18.117 Cevap: 32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bligisayarın özellikleri şöyle :
1.69 1.70 ghz 768 mb RAM ekran kartı
Sponsorlu Bağlantılar
xabre güzel ekran kartımı bana cevap yazasanız sevinirim
ekran kartı 64 harddisk 80 gb
yan igüzel mi kötü mü bir şeyler söyletin
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
11 Ekim 2011       Mesaj #22
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Ekran kartını bilmiyorum. Harddisk boyutu iyi. RAM da iyi, tabi daha iyileri var.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Temp Dosyasını Nerden Bula Bilirim Bilgisayırımı Windows 7 Çevirdim Bilgisayırımı hızlandırmak İçin neler Yapmalıyım Ben Fazla Bişey Bilmiyorum Yarıdımcı Olursanız Çokkk Sevinirim Facebook Verim Ordan Bana Ulaşın Hafta Sonları Olursa İyi Olur Lütfen Yardım Edin Arkadaşlar

www.facebook.com/Sait2828
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biraz fayda eder ama oyun veya fılm izlemek için istiyorsan windows xp kullan windows xp kullanıyorsan bilgisayarın Service pack 3 se sevice pack 2 yada sevice pack1 i kullanmanı tavsıye ederım benım bılgısayarımda 256mb ekran kartı 512mb ram var ben service pack3 kullanıyordum oyunu bırak fılm bıle ızleyemıyordum ama service pack 1 e gectım bilgisayar ucaktan hızlı oldu Msn Grin hatta 4-5 oyun bırden acıyorum banamısın demıyo bı de ozellıklerı 256mb ekran kartı 512 mb ram Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba benim bilgisayarım çok eski model bilgisayarcıya götürdüm bana at çöpe dediler bilgisayarımın ekran kartı değişmiyormuş toptan anakart değiştirmem lazımmış eğer ben bilgisayara 1 gb sd ram alsam bilgisayar kaldırırmı
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
31 Ocak 2012       Mesaj #26
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba benim bilgisayarım çok eski model bilgisayarcıya götürdüm bana at çöpe dediler bilgisayarımın ekran kartı değişmiyormuş toptan anakart değiştirmem lazımmış eğer ben bilgisayara 1 gb sd ram alsam bilgisayar kaldırırmı

Anakartınız toplamda 1GB RAM destekliyorsa, RAM miktarını arttırabilirsiniz.
Anakartınızın modelini yazarsanız yardımcı olabiliriz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler 8GB ram 1GB ekran kartı ve bilgisayarım aşırı yavaş bu nedendir?
Bide internetim sınırsız ama indirmede acayip yavaş 24 dkkalık dosyayı 2 saatte indiriyor bunun nedeni nedir lütfen bilen yardım etsin....
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #28
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Beyler 8GB ram 1GB ekran kartı ve bilgisayarım aşırı yavaş bu nedendir?
Bide internetim sınırsız ama indirmede acayip yavaş 24 dkkalık dosyayı 2 saatte indiriyor bunun nedeni nedir lütfen bilen yardım etsin....

Sınırsız internet ile indirme hızı bağlantılı değil. Modem ve internetinin hızı önemli. 256mb ram ile her oyunu oynayan hız sorunu yaşamayan arkadas yazmış yukarda. Hız için RAM önemli ama windowsun veya diğer işletim sisteminin sağlıklı işlemesi ve temiz olması da önemli. Bilgisayarda zararlı spyware ve trojan gibi seyler olmamalı. Onlar oldu mu RAM'in büyüklüğünün önemi pek yoktur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bnde meb in verdği laptoptan var laptobum ilk aldığımda hızlıydı birden kendi kendine yavaşladı bnde format attım sonra sadece chrome u yükledim ve yüklemeden öncede yavaştı facebook a da giremiyorum acaip donuyor ve sayfa ölece kalıyor hiç açılmıyor yardım...
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
4 Temmuz 2012       Mesaj #30
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar bnde meb in verdği laptoptan var laptobum ilk aldığımda hızlıydı birden kendi kendine yavaşladı bnde format attım sonra sadece chrome u yükledim ve yüklemeden öncede yavaştı facebook a da giremiyorum acaip donuyor ve sayfa ölece kalıyor hiç açılmıyor yardım...

Bir format sonrası hersey ilk bastaki gibi olmalı yani hızı da iyi olmalı. Eğer laptop genel gücü az ve yetersiz ise ve cihaza Windows 7/Vista yüklediysen de olabilir. Durum böyleyse xp yüklemek çare olabilir ama bilmiyoruz tabi.