Arama

Facebook kullanıcı adını neden hatırlamıyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Aralık 2014 Gösterim: 15.631 Cevap: 13
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
17 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
facebook daki kullanıcı adını yazdıgımız yere benı hatırlayı tıklamasakta kullunıcı adım gorunuyor bunu nasıl sılebılırım
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Alıntı

facebook hatırlamıyor

BEN İLK GİRİŞTE BENİ HATIRLA DİYORUM AMA ÇIKTIKTIKTAN SONRA HATIRLAMIYOR TEKRARDAN YAZMAK ZORUNDA KALIYORUM
Sponsorlu Bağlantılar
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
17 Ocak 2009       Mesaj #2
CrasHofCinneT - avatarı
Tarayıcınızın ön belleğini boşaltıp çerezleri silin.
Sponsorlu Bağlantılar
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ALLAH ASKINA YARDIM EDIN ARTIK benım face book um olene dek acıkmı kalacak yanı!!!!ben sıfremı alamıyorum davetler benım maıl adresıme gelıorsa o dılmıdır face de kayıtlı olan adres ama adrestende ne yazıkkı emın olamıyorum bırımı degıstırdı ne yaptıı bunun bır yolu olmalı ama yaa 1.5 aydır maıl atmadıgım yer kalmadı maıl fılan gelmıor delı olacam ne yapmak lazım gerkelı yerlre sıkayet edıp face ı tamamnemı mı ıptal ettırelım kullannanı var kullanmayanı var ama bu ınsanlı halı unutabılır ınsan kımsenın ılgılendıgı yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

facebook hatırlamıyor

BEN İLK GİRİŞTE BENİ HATIRLA DİYORUM AMA ÇIKTIKTIKTAN SONRA HATIRLAMIYOR TEKRARDAN YAZMAK ZORUNDA KALIYORUM
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
17 Eylül 2009       Mesaj #5
CrasHofCinneT - avatarı
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ALLAH ASKINA YARDIM EDIN ARTIK benım face book um olene dek acıkmı kalacak yanı!!!!ben sıfremı alamıyorum davetler benım maıl adresıme gelıorsa o dılmıdır face de kayıtlı olan adres ama adrestende ne yazıkkı emın olamıyorum bırımı degıstırdı ne yaptıı bunun bır yolu olmalı ama yaa 1.5 aydır maıl atmadıgım yer kalmadı maıl fılan gelmıor delı olacam ne yapmak lazım gerkelı yerlre sıkayet edıp face ı tamamnemı mı ıptal ettırelım kullannanı var kullanmayanı var ama bu ınsanlı halı unutabılır ınsan kımsenın ılgılendıgı yok

Sorununuz anlaşılmıyor.

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Tarayıcınızın şifre ve kullanıcı adı girdiğinizde size bu sayfada hatırlansın mı diye verdiği uyarıya hiçbir zaman yada asla seçeneğini işaretlediyseniz girdiğiniz kullanıcı adı ve şifreyi hatırlamaz. yada ayarlardan bakınız explorer yada mozillayı kapattığınızda otomatik olarak geçmiş siliniyormu...
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
dilekabs - avatarı
dilekabs
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #6
dilekabs - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook beni neden hatırlamıyor

facebook beni hatırlada ismimi nasıl silebilirimbeni hatırla bölümünde sürekli sıralamada görünmek istemiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebookta kullanıcı adımı değiştirdim şimdi sayfa bulunamadı dior
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kullanıcı adımı şifremi girişte çıkmasını istiyorum çikmıyor girişte hemen siteye giriyor ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
google dan fecabook açtığım zaman kullanıcı adımı şifremin çıkmasını istiyorum çıkmıyor bana yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim
kani6161 - avatarı
kani6161
Ziyaretçi
2 Kasım 2009       Mesaj #10
kani6161 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bendede aynı sorun vardı . exporerı sıfırladım nasıl araçlardan internet secenklerı.gelişmişten . sıfırla seceneğini diyoruz . sonra kapatıp acıyoruz. facebook a giriş yapıyoruz cıkan soruya paroları hatırlaya evet diyoruz. bundan sonra oluyorrr