Arama

Facebook kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim?

Güncelleme: 18 Temmuz 2014 Gösterim: 9.383 Cevap: 2
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
20 Ağustos 2013       Mesaj #1
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Kullanıcı adımı nasıl değiştirebilirim?

Sponsorlu Bağlantılar
Hesabınızın kullanıcı adını sadece bir kez değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adınızı değiştirmek için:
1. Tüm Facebook sayfalarının sağ üst köşesinde bulunan 851580 142488495957208 1588909839 n simgesine tıklayın ve Gizlilik Ayarları'nı seçin
2. Sol sütunda Genel'e tıklayın
3. Kullanıcı Adı ayarını bulup en sağdaki Düzenle'ye tıklayın
Yeni kullanıcı adınızı ilgili alana yazın ve Değişiklikleri Kaydet'e tıklayın. Sayfa yöneticileri de Sayfalarının kullanıcı adını bir kez değiştirebilir.
XpÖzgüR - avatarı
XpÖzgüR
Ziyaretçi
30 Kasım 2013       Mesaj #2
XpÖzgüR - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar facede kulllanıcı adını degıstırmek İstiyorum mesala şu an kı kullanıcı adı ali ihsan ama ben bunu www.facebook.com/polat.polatim yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirım arkadaslar bu konuda lutfen yardımcı olun arkadaslar
Sponsorlu Bağlantılar
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
18 Temmuz 2014       Mesaj #3
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
XpÖzgüR adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar facede kulllanıcı adını degıstırmek İstiyorum mesala şu an kı kullanıcı adı ali ihsan ama ben bunu www.facebook.com/polat.polatim yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirım arkadaslar bu konuda lutfen yardımcı olun arkadaslar

Kişisel Zaman Tünelinizin kullanıcı adını sadece bir kez değiştirebilirsiniz. Kullanıcı adınızı değiştirmek için:
1. Tüm Facebook sayfalarının sağ üst köşesinde bulunan 851557 364200877036449 574807949 n simgesine tıklayın ve Ayarlar'ı seçin
2. Kullanıcı Adı'na tıklayın
3. Yeni kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve Değişiklikleri Kaydet'e tıklayın
Sayfa yöneticileri de Sayfalarının kullanıcı adını bir kez değiştirebilir. Sayfanızın kullanıcı adını nasıl değiştireceğinizi öğrenin.
theMira