Arama

Gümrükten araba alımları nasıl olmaktadır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Ağustos 2014 Gösterim: 49.808 Cevap: 16
Exalted - avatarı
Exalted
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #11
Exalted - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler ben yurt dısından getirecegim arabayı gümrüğe sokarak turk plaka takmak istiyorum tamamen yasal olması lazım fakat araba 3 yasından büyük türkiyeye yasal olarak gümrükten sokma yolları varmı ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben türk vatandaşıyım türkiyede yaşıyorum istanbulda yaşayan yabancı uyruklu birinden mavi plakalı bi araç almak istiyorum satış olması için ne kriterler olması larım
Sponsorlu Bağlantılar
sonbahar - avatarı
sonbahar
Ziyaretçi
11 Mayıs 2012       Mesaj #13
sonbahar - avatarı
Ziyaretçi
selam.benim ismin mustafa.ben almanyada yasiyorum ve türkiyeye kesin dönus yapicam.ben türk vartandasiyim esim de alman vatandasi.kesin dönus yaptigimda benim mercedes e klasse 1999 model arabam var.arabami türkiyeye getirmek istiyorum.napmam gerek yada nasil olur cevap verirmisiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamlar bana italya dan kia sorento 2900 beygir 2004 model cip gelicek ben bu arabayı türkiye plakasına çevirmek ve artık türkiyede kullanmak istiyorum ama yanlız bunun gümrük bedeli ıvır zıvırı türkiye plakasına çevirmek için edilen masrafın nekadar olduğunu bilmiyorum yani hepsi toplambana italya dan türkiye ye nekadar masraf olur yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Mayıs 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selamlar bana italya dan kia sorento 2900 beygir 2004 model cip gelicek ben bu arabayı türkiye plakasına çevirmek ve artık türkiyede kullanmak istiyorum ama yanlız bunun gümrük bedeli ıvır zıvırı türkiye plakasına çevirmek için edilen masrafın nekadar olduğunu bilmiyorum yani hepsi toplambana italya dan türkiye ye nekadar masraf olur yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2013       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben fransadan malulen emeklı oldum orada calısıodum sımdı turkıyedeyım ve oradakı aracımı buraya getırmek ıstıyorum gumrukte ne gıbı ıslemler ıstenıor ve bana malıyetı ne olur gumruk baskanlıklarını arıorum hıc bır bılgı vermıolar..banayardımcı olursanız sevınırım
mustafa cülfük - avatarı
mustafa cülfük
Ziyaretçi
21 Ağustos 2014       Mesaj #17
mustafa cülfük - avatarı
Ziyaretçi
suriyeden gelen arabalardan bir 2002 model otomobil almak istiyorum benzinli 1.6 motor gücü olan arabaya ne kadar gümrük öderim türkiye plakası taktırmak kaydıyla cevaplarsanız sevinirim iyi günler dilerim.