Arama

Bilgisayar sürekli donuyor, çözümü nedir? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Şubat 2016 Gösterim: 232.496 Cevap: 178
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2012       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarım tamamen donuyor hiç bişe yapamıyorum sadece kapama tuşuna 10 saniye basılı tutup kapatıyorum bidaha açıyorum 7-10dk sonra tekrar donuyor lütfen bi yardım ediiiin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2012       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevgili arkadaşlar aynı sorunu bende yaşıyordum eskiden öncelerden pc rahatlıkla açıp kulanıyodum ama sonralardan pc ye br şeyler olmaya başladı ya . pc açtıktan 1 -2 saat sonra donuyodu ( ctrl , delete ... ) hiç bir şey donmasını engelleyemiyordu sonradan pc ye formad atdırdım ve virüs denetiminden geçirdiktende sonra NVIDA ayarları denilen bir program yüklettim ve sorunum çözüldü ama yidede siz sevgili arkadaşlarıma her 6 ayda bir pc nize formad atdırmanızı öneririm iyi günler Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Rmolet - avatarı
Rmolet
Ziyaretçi
1 Temmuz 2012       Mesaj #123
Rmolet - avatarı
Ziyaretçi
bn pc 512 mb ram lı önceden nfs most wantedi şimdi açmıo açınca 30dk sonra donuyor çözüm %100 gerekio
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2012       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya allah rızası için yardım edin bilgisayar belgelerime veya bilgsayarıma girince donuyor neden acaba lütfen bir çözüm bulun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Temmuz 2012       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
valla pc donyo oyun oynarken cıvkı çktı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2012       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşalr benim bilgisaar sürekli donuyor bilgisayarın işlemci sıcaklığı 73 dereceyi gösteriyo ne yapmalıyım
AKINCIBEYI - avatarı
AKINCIBEYI
Ziyaretçi
25 Ağustos 2012       Mesaj #127
AKINCIBEYI - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benm PC 10-20 dakkada bir donuyor bende anlamadım ne olduğunu bütün gereksiz dosyaları sildim bilgisayarı tarattım bişi çıkmadı . Birde bilgisayar açılırken hep kısa süren bi güncelleştirme felan yapıor . Belki güncelleştirmeden dolayı böle olmuştur die düşündüm o yüzden güncellemeyi kapamak için denetim masasına giriorum bu seferde denetim masası açtığımda açılması için bekliyor baya sonra bilgisayar yine donuor ne yapabilirim sizce nasıl halledebilirm sorunu internette felanda araştırdım bişi bulamadım pek anlamıorum bu işlerden bilgisayarı bozmaktan korkoyorumda yardım edin lütfen

Şimdiden teşekkür ederim
dj_ibrahim - avatarı
dj_ibrahim
Ziyaretçi
25 Ağustos 2012       Mesaj #128
dj_ibrahim - avatarı
Ziyaretçi
büyük ihtimal pc ye virüs girmiştir önce avastla boot edip taratırsan sonrada formatlarsan tahmınımce bişey kalmaz
AKINCIBEYI - avatarı
AKINCIBEYI
Ziyaretçi
26 Ağustos 2012       Mesaj #129
AKINCIBEYI - avatarı
Ziyaretçi
Çok teşekkür edeirm arkadaşta bilgisayara ne yazıkki format atamıyorum bu yüzden internette araştırdım makine ayarlarına döndürme die bişi varmış onu yapacam Pc ye ama önemli dosyalar felan var onları D diskine atmak istiyorum ama bilgisayrda D diski yok sadece C var nasıl D diskini oluşturabilirim yardım edersen çok sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2012       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bilgisayara format atıyorum yine donuyorr