Arama

Bilgisayar sürekli donuyor, çözümü nedir? - Sayfa 14

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Şubat 2016 Gösterim: 232.328 Cevap: 178
dj_ibrahim - avatarı
dj_ibrahim
Ziyaretçi
28 Ağustos 2012       Mesaj #131
dj_ibrahim - avatarı
Ziyaretçi
Partition Wizard Home Edition programı ile format atmadan disk bölumlendırebılırsın bu arada hdd kaç gb ona göre eşitlendirirsen format atmada sana kolaylık sağlar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2012       Mesaj #132
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimkide Öyle oluyordu ama bazen Çözümü buldum 1 proglam sayesinde bilgisayar daha hızlı çalışabiliyoor Önceleri Chrome yi falan açtıgımda çok donuyor ve ctrl+alt+del bile işlemiyordu çözüm TrojanRemover i öneriyorum bütün trojenleri yok ediyor ve bilgisyar daha hızlı çalışıyor buyrun link ; Trojan Remover ndir - Download > Gezginler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2012       Mesaj #133
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bazı arkadaşlar bilir LFS oyununu ben bu oyunu 5 dakika rahat oynyorum ama nedense bilgisayarım hemen donuyor.Lütfen bana yardım edin kasayı parçaladım sinirden Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2012       Mesaj #134
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde donuyor fakat 10 saniye sonra tekrar düzeliyor. nasıl olur acaba??
janpartyy - avatarı
janpartyy
Ziyaretçi
22 Ekim 2012       Mesaj #135
janpartyy - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benim bilgisayar ile ilgili sorunum var ve nasıl halledeceğimi bilmiyorum sizden yardım almak için yazıyorum neyse konuya gelelim benim bilgisayar son günlerde oyun oynarken ara ara donuyor mesela oynuyorum 3 sn donuyor sonra tekrar geliyor hard diskten tıkırtıda geliyor ama internette dolaşırken falan olmuyor bu donma oyun oynarken veya pc ile klasorler ile uğraşırken oluyor ltfen yardım UPPPPP !! ++REP Vercem nolurrMsn SadMsn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2012       Mesaj #136
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Byler Benimde ÖÖLe Oluyor metin2 oynarken kasadan bi ses çıkıp donuyor mouse klavye çalışmıor yardım edin lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2012       Mesaj #137
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende sxe açtığımda öncelerde donmuyodu buaralar donmaya başladı bi video izlerken denedim sxe den kaynaklanıyor ne yapa bilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2012       Mesaj #138
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Cs Oynarken fare ve klavye kitleniyo hep aynı yere gidiyo adam Msn Sad bunun yüzünden oyun donuyo yardım Çalıştırdan ne yazarsak düzelir??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2012       Mesaj #139
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

metin2 oynarken pc donuyor mavi ekran çıkıyor

Oyun Oynarken mavi Ekran Çıkıyorsa Ramlerinizde Problem var Demektir Format Atmayı Deneyin Düzelmesse Ramlerinizi Değiştirin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2012       Mesaj #140
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnimde dosya açarken maus küçülüp büyüyor neden olabilir.. bide bilgisatara haftada bir format atarsak neolur