Arama

Bilgisayar sürekli donuyor, çözümü nedir? - Sayfa 16

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Şubat 2016 Gösterim: 232.238 Cevap: 178
TheOne - avatarı
TheOne
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013       Mesaj #151
TheOne - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Eğer Bios Ayarlarınde Değişiklik Olup Olmadığından Şüpeciyesen Fabrika Ayarlarına Döndür İnternetten Araştırabilirsin

bios unuzu fabrika ayarlarına çevirmek için ilk önce fişini çekin kasanın ve elinizi muhakkak duvara dokonun ki topraklanın yani vucudunuzdaki statik elektriği boşaltınız zira statik elektirik anakarta zarar verebilir akabince içinde
saat pilini andıran bi pil görürsünüz onu 3 dk. kadar yerinden çıkarıp tekrar taktıgınızda biostaki tüm ayarlarınız 0 lanmış olacaktır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2013       Mesaj #152
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim bilgisayarda Win8 Bilgisayar ilk açılışta Söyle soylıyım Sabah kalkıyorum acıyorum bılgısayarı tarayıcıya gırıyorum bıseyler yapıyorum takılıyor Hiçbir işlem gerçekleşmıyor görev yonetıcısı falan acılmıyor bilgisayarı kapatıp tekrar acıyorum duzelıyor yanı ısınmadan dolayı bısey yok bende son gunlerde bıosuda kurcalamadım Suan virus taraması yaptırıyorum bısey cıkmazsa Format atıcam son cozum olarak
Sponsorlu Bağlantılar
JetLin - avatarı
JetLin
Ziyaretçi
10 Eylül 2013       Mesaj #153
JetLin - avatarı
Ziyaretçi
Herkese İyi Günler

Başlıktanda anlaşılacağı gibi bilgisayarım aniden donuyor . Fare bile hareket etmiyor . 10-20 saniye sonra kendine geliyor ama çok can sıkıcı birşey . Bunu çözmenin yolu nedir ? İnternetten araştırdım biraz ama bilgisayarlardan pek anlamadığım için çözümünü bulamadım . Şimdiden herkese teşekkür ederim . Yanlış yere konuyu açtıysamda herkesten özür dilerim daha yeni üye oldumda. (Bilgisayar laptop bu arada )
JetLin - avatarı
JetLin
Ziyaretçi
11 Eylül 2013       Mesaj #154
JetLin - avatarı
Ziyaretçi
Başlıktanda anlaşılacağı gibi laptop bilgisayarım aniden donuyor . Fare bile hareket etmiyor . 10-20 saniye sonra kendine geliyor ama çok can sıkıyor . Günde 2-3 defa oluyor bu. Bunun çözümü nedir ? İnternetten araştırdım biraz ama bilgisayarlardan pek anlamadığım için çözümünü bulamadım. Şimdiden herkese teşekkür ederim .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2013       Mesaj #155
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar pc de donma sorunu var sürekli yapıyor benimki laptop vurunca kendine geliyor ekran kartı dahili paylaşımlı bu sorun vardı tamire götürdüm Bypass gördü tabi servis böyle söyledi ama yinede aynı sorun devam ediyor. windowsu yüklediğim zaman işletim sistemi farketmez hepsini denedim sorun düzeliyor sonra oyunlar için ekran kartı yüklüyorum 2 gün sonra kadar donma yapmaya başlıyor ve gün geçtikçe sıklıkla artıyor. Bu arada ekran kartının kuzey köprücüğündeymiş arıza hesapta tamir edilmiş bir kaç kere daha götürdüm ama sorunu kimse çözemiyor. Tamir gördüğü şuradan belli eski driver i yükleyince uyumsuzluk sorunu oluyor. İşin en garip yanı ise laptop a vurunca çalışmaya devam etmesi gerçekten usta olan buna cevaplasın. Ne yapmak gerek?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2013       Mesaj #156
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım çok donuyor ne yaqpmalıyım arkdaşlarrrrrr
weledd16 - avatarı
weledd16
Ziyaretçi
21 Ocak 2014       Mesaj #157
weledd16 - avatarı
Ziyaretçi
pc birden donuyor genelde video izlerken veya pc acılırken oluyor 2 kere format attırdım ama yine aynı güc dügmesinden acıp kapatıyorum yardımcı olursanız cok sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2014       Mesaj #158
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bilgisayar facebook yada normal sitelere girince donuyor altında soğutucu var ama bi işe yaramıyo. (ets2) oynıyorum başka da oyun yok cpu ölçere bakıyorum hep %100 oluyo nedenini bilen varmı? Bi el atalım arkadaşlar!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2014       Mesaj #159
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimde Öyle Bir Sorunum vardı Sonra Combofix programını indirip tarattırdım ve sorun ortadan kalktı eğer hala donma varsa Trend Micro Hijacthis programını Kullanın
S.a qanqalar - avatarı
S.a qanqalar
Ziyaretçi
26 Şubat 2014       Mesaj #160
S.a qanqalar - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim bilgisayar facebook yada normal sitelere girince donuyor altında soğutucu var ama bi işe yaramıyo. (ets2) oynıyorum başka da oyun yok cpu ölçere bakıyorum hep %100 oluyo nedenini bilen varmı? Bi el atalım arkadaşlar!!!

Arkadaşım Bilgisayarının Özelliklerini Söylermisin ?