Arama

Sizce yaşadığım ilişki doğru mu?

Güncelleme: 29 Ocak 2009 Gösterim: 1.141 Cevap: 2
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
29 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ben eylülde anneannemin vefatı nedeniyle köye gittim orda çok üzgündm ne ypcağımı bilmiyodum orda anemin amcasının ogluyla tanıştım.ilk hoşuma gitti ama hiç bir şey diyemedim.ağırlıgımı gösterip sustumm.ne yapacagımı bilmiodum sonra köyden ayrılp ewime geldim ist. yani o köyde kaldı...yola çıktıgımı ögrenimiş iyi yoluluklar kendine iyi bak diyerek msj yazmıştı köyde dayım bişiler algılamış bana kızmıştı onunla konuşma diye oda numarasını sildim demişşti ama silmemişMsn GrinDDDbelli bir zaman geçtikten sonra gece 2 de 2 kez çağrıı attı. ben de gündüz arayıp neden attııgını sordum oda hiiç ölesine attım dedi öle böle ilk msjlaşma sonrada aramalar başladı böyle 20 gün geçti sonra gece 11.55de beni sevdiğini söledi bende kabul ettimMsn GrinDDDD öle hep konuşuodukk takii aileler ögrenene kadar her kes ögrendi dayımda ögrenip hemen onun annesinii aradı daha küçükler konuşmasın falan dedi o geceden 2 sonra ne düşündüğümü sormak için aradı bende her ne olursa olsun kim ögrenirse ögrensin ben seni seviyorumm dedim onun hoşuna gittti o da kim ögrenirse ögrensin bende seni seviyomm deyip her keesten gizli konuştuk bundan 1 2 hafta geçti ben hiçç aramadım daha doğrusu aryamadımm babamlar kontur almama kızıoduu aşırıya kaçmıştı çünkü git gide sogudu benden en son tartışyıkk telefonu yüzüne kapattımm ondan sonrada hiçç aramadı...ben şimdi ne yapiimm siz söleyin ne yapmam gerekir ben 15 o 16 yaşındaMsn Sad(( ne olur bi çare bulun ve hemen bişiler yazınMsn Sad(((
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aşk akraba falan dinlemez ama sadece hoşlanmadığından emin. Birde ileride evlenirseniz problem yaşama riskiniz var. (Sakat doğum vs)
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009       Mesaj #3
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
bence biraz beklemeli, ve bazı sorunları sadece ikinizin çözeceğini bilmelisiniz..
Quo vadis?