Arama

Nescafe'nin dişlere zararları nelerdir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Ocak 2013 Gösterim: 41.004 Cevap: 27
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende ders çalışmaya başlamadan önce nescafe içiyorum ve deli gbi soru çözüom hiç kalkmak istemiom günde 2 fincan ama sanki kahve içince biraz dikkatsiz oluom sanki dikkat hataları yapıom
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
neskafe bende çok içiyorum selelüt yaptığı söyleniyo ve dişleri sarartıyo malesef bende cevap arıyorum lütfen bilgilendirin kiloya etkisi nasıl acacba
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nescafe damar sertligi yaparmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yok yha daha selülütü yok ediyormuş ben öyle okudum hatta bi arkadaşım türk kahvesinin zayıflattığını söyledi ama kısır yapıyo çok içildiğinde dikkat edin nescafe de ise bişey yaptığını okumadım ama zararlı bişey deil içebilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dişlerini uyanır uyanmaz fırçala 1 saat kadar birşey yeme o zaman dişlerinde bi sorun olmz istedıgın kadar kahve iç.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evt ben sorularınızı cevaplayayım nescafenin yararları da vardır zararları da nescafe günde yarım bardak içilebilir 2 bardak değil ve kilo alanlarda biraz içmemeye çalışsın ve diyet yapsınlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende günde 6-7 fincan içiyorum. Sadece şu ana kadar dişlerde sorun yarattı. Fırçaladıkça sararıyor sankii..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende gunde 5 fıncan kahve ıcıyorum.duyduklarımdan sonra azaltmaya basladım zararlıymış dogrumu acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya.hem.faydaları.var.hem.araları.napalım.anlamadım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Nescafe'nin yeni sağlıklı kahve ürünlerini deneyeniniz var mı? Ben Lif Aktif içiyorum ve elmadan daha az kalori içerdiğini biliyorum. Bence çok güzel bir düşünce. Kahve tiryakileri için birebir. Sağlığınızı da düşünen kahveMsn Happy