Arama

Baldır ve diz ağrısının sebepleri nelerdir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Aralık 2012 Gösterim: 54.700 Cevap: 38
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
baldırımda agrı var yürümede zorluk çekiyorum ne yapmamm gerekir sıcak masaj ve krem sürüyoorum ama bir müdet
geçince yeniden başlıyor ne yapmammı önerirsiniz tesekkürler saygılarımla.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm benim 3 gündür alt ıkı bacak baldırlarım yanı adelelerım ağrıyor otururken bı ağrı hıssetmıyorum ayağa kalktğım ve yurudugum anda ınanılmaz bır agrı saplanıyor bıraz yurudukten sonra duzelıyor oturup kalktıktan sonra yine aynı problem ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEnim Baldırım Oturduğum zaman AcAyip Arıyo Bide ağıRısı Parmak UçlarımA veDe Kasıklarıma Vuryo bunu Nedeni NeDir SizCe ???
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
5 Ocak 2012       Mesaj #24
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

BEnim Baldırım Oturduğum zaman AcAyip Arıyo Bide ağıRısı Parmak UçlarımA veDe Kasıklarıma Vuryo bunu Nedeni NeDir SizCe ???

Uzman bir Beyin Cerrahı'na görünmelisiniz.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben namaza giderken Ayağım çok ağrıyor yürüyemiyorum. çok rahatsızlık duyuyorum kalbim agrıyor doktorun verdiği iğneleride kullandım ama fayda etmedi sizin yardımcı olmanızı istiyorum çok teşekür ederim..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim baldırım yürürken de otururken de ağrıyor neden nolabilir ????????????????????????????????? yardım ederseniz çok teşekür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnimde baldırlarımın 2 side ağrıyor dün arkadaşlarla bayağa kar oouynadıktan sonra oldu ne yapabilirim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
her baldır ağrısında doktora gidilmesi gerekmez .Çok yürümüş isen de bacağın veya baldırın ağrıyabilir ama ben doktora gidilmez demedim gidilmesi gerekmez dedim yinede siz bi doktora gidiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
burock42 adlı kullanıcıdan alıntı

ben futbol oynarken sol baldırıa bir ağrı girdi ve sanki baldırıma iğne batıyo gibi oluyo baldırım ağrıdığı zaman topa vuramıyorum bacak çekmesinden şüpeleniyom ama başka bişi olabilirmi??????????

aynısı bnada oldu 3 gün önce birçok kisiye sordum ya çekme ya lif kopması yada bacağı aşırı derecede zorlamassın dediler ama 1 haftadan önce top filan oynama daha çok ağrır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Nisan 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim baldırımın sadece bi bölümünde çok hafif agrı ve çok hafif his kaybı var sezeryanla doum yaptım ondan sonra böyle bişi hissettim neden olabilir