Arama

Başım çok ağrıyor ne yapmalıyım? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Mayıs 2016 Gösterim: 59.656 Cevap: 53
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2014       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BAŞIM ÇOK AYRIYOR VE MİDEM BULANIOR UZANMASAM BAŞIM IRILCAK GİBİ OLUYOR LÜTFEN YARDIM EDİN DAHA DÜN BAŞLADI ERGENLİK DÖNEMİNDEYM BELKİDE ERGENLİĞE GİREBİLİRMİİM SNLSMINS GELİOR 14 YAŞINDAYIM Msn Sad BAŞIM PATLIYOR MİDEM BULANIYOR LÜTFEN YARDIM. Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
mine yildiz - avatarı
mine yildiz
Ziyaretçi
12 Eylül 2014       Mesaj #52
mine yildiz - avatarı
Ziyaretçi
hemen doktura git kotu olabilirsin.cok onemli digilse iyice yemek yiyin su icin meyve yiyin iylesiceksiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2015       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Gozlerimin ustu yani basim agriyor bu olay her zaman olmuyor ara ara oluyo zonkluyo agriyo isik olan ortamlarda sanki daha cok agriyo napmaliyim yardim edin sacimi dediginiz gibi taradim ise yaramadi ayaklarimi suya soktum olmadi yardim acill
LUTFEN LUTFEN YARDIM EDIN
kbra3545 - avatarı
kbra3545
Ziyaretçi
16 Mayıs 2016       Mesaj #54
kbra3545 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar gerçekten çaresiz olmasam yazmazdım benim 3 haftadır başım kesintisiz bir şekilde ağrıyor 2 hafta önce emar çekildim sonuçlar temizdi kbbye gittim kamerayla baktı sorun yok dedi göze gittim damla damlatıp baktı ordada bişey çıkmadı ağrımda şu şekilde sadece sağ tarafta daha çok alın bölgemde gözüme vuruyor gözümü yaşartıyor göz ve kaş çevremi bastırınca acıyor bazen uyuşukluk gibi oluyor çok şiddetli bir ağrı değil ama geçmiyor yani belki yaşayan vardır diye soruyorum.