Arama

İnternetten aç komutu ile indirdiğim dosyaları açamıyorum, ne yapabilirim? - Sayfa 2

Güncelleme: 7 Kasım 2016 Gösterim: 26.641 Cevap: 17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler ehliyet sorularını ındırdım ama wirrar lisans alınız diyor nasıl yapabilirim acaba
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim Sorum Aralık Ayında Düzenlenen Ehliyet Sınav Soru Cevaplarını İndiriyorum Bilgisayara Ama Sonra DOSYA Gözüküyo Sorular Açılmıyo Adobe Reider İndirdim Netten Yine Olmadı Acaba Sorun Nerde ?

Sponsorlu Bağlantılar
Şimdiden Teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2013       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

şimdi dosyayı indiriyorum sonra dosyayı açıyım diyom internet sayfası gelior ve hmn kapanıor şöle diyor:aç-kaydet-iptal seçenekleri gelior aç diyorum yine internet sayfası gelior ve yine aynı seçenekler gelior nolmuş olabilir pc'den bi program silinmiş olabilirmi?

Bende de aynı sorun varr.Lütfen çaresini bulunuz yaaa ne olurrr çok acil vee gıcık bir durum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2013       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

YA KARDEŞLER METİN 2 PVP DOSYASINI INDIRIYOM AÇ KAYDET İPTAL CİKİO AC DİOM YENİLENİO BUNU NASIL YAPCAZ LTFEN CEVAP YAZIN Msn Sad

benimde öle oluyor kardeşim biri banada yardım etse keeşke rahatlıcam walla metin 2 yi özledim mk .D
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim pc de intarnetten gelen dosyaları kabul etmiyo benim pc yi format atarken intarnetten gelen programları engelemişler bana yardım edeseniz çok sevinirim . şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2014       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
internetten indirdiğim yazılı soruları açılmıyor neden?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2015       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben uygulama indiriyom direk internet explorer yapıyor açım aç kaydet yada iptal diyor deniyorum olmuyor lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2016       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Programı indirdikten sonra "karşıdan yüklenenler"i aç. İndirdiğin dosya üzerinde sağ "clik" yap ve "özellikleri" tıkladıktan sora açılan pencerenin en alt kısmında engellemeyi kaldırı tıkla ve uygula sekmesine bastıktan sonra kurmak istediğin dosya üzerine gel ve çift tık ile tekrar kurmayı dene...