Arama

İnternetten aç komutu ile indirdiğim dosyaları açamıyorum, ne yapabilirim?

Güncelleme: 7 Kasım 2016 Gösterim: 26.645 Cevap: 17
scarface37 - avatarı
scarface37
Ziyaretçi
13 Şubat 2009       Mesaj #1
scarface37 - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar,
Devlet dairesinde çalışıyorum ve bilgisayarımda şöyle bir sorun var :
Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi bir İnternet sitesinden yada mailimden word excel powerpoint yada java ile ilgili dosya (uygulama açması gereken programlar) indirirken çıkan sorguda eğer aç dersem temporary internet files klasöründe inen dosyayı bulamadım deyip açmıyor eğer kaydet dersem sıkıntı yok ama işimle ilgili olarak özellikle java uygulaması kullandığımız programlarda otomatik olarak temporary internet files'e dosya atan web tabanlı programları çalıştıramıyorum.Bu neden kaynaklanan bir sorun ve nasıl çözebilirim teşekkürler.
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
''indirilenler'' sekmesini sağ tıklayıp bulunduğu dizini aç deyin. oradan masa üstüne sürükleyip bırakın
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
sundex - avatarı
sundex
Ziyaretçi
14 Haziran 2010       Mesaj #3
sundex - avatarı
Ziyaretçi
adope var winrar var yazıcıdan dosyaları yazdırmaya çalışıyorum ama bir pencere çıkıyor ve kaydet yada iptal var eğer iptali seçersem kapanıyor kaydetsemde zaten kaydedilmiş yani masa üstünden kaydetmeye çalışıyorum kısacası olmuyor ya bir program eksik yada bilmiyorum işte yardımcı olabilirmisiniz
NAZLII - avatarı
NAZLII
Ziyaretçi
3 Ocak 2011       Mesaj #4
NAZLII - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim 1 ay önce kadar bilg. bozuldu tamire gitti servisine vista home basic yüklemişler office programı falan yok.
Bu da yetmezmiş gibi internet üzerinden açacağım dosyaları bir türlü açamıyorum.Adobe reader falan var ama.
Office indirmek için bayağı bir uğraştım yapamayınca word görüntüleyicisi indirmişim yanlışlıkla internet üzerinden açtığım dosyaları kaydet dedim açmak için yanlışlıkla onu seçtim.Şimdi ne yapsam hep onunla tuhaf tuhaf yazı şeklinde açılıyor.Biri yardımcı olabilir mi?

Kpss ye girdim tercihlerdir,kadrolardır bu türden bir sürü dosya açmam gerekiyor.
Lütfen bir türlü yapamıyorum.yardım edin
HandSome - avatarı
HandSome
Ziyaretçi
3 Ocak 2011       Mesaj #5
HandSome - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sundex adlı kullanıcıdan alıntı

adope var winrar var yazıcıdan dosyaları yazdırmaya çalışıyorum ama bir pencere çıkıyor ve kaydet yada iptal var eğer iptali seçersem kapanıyor kaydetsemde zaten kaydedilmiş yani masa üstünden kaydetmeye çalışıyorum kısacası olmuyor ya bir program eksik yada bilmiyorum işte yardımcı olabilirmisiniz

Yazıyı Tekrar Yükleyiniz. Başlat / Denetim Masası / "Yazıcılar ve diğer Donanım" a giriniz. "Yüklü yazıcı ve faksları görün " ü tıklayınız. Ve Yazıcınızı Seçiniz. Ayrıca Yazıcınız Çevrimdışı da Olabilir.Bu durumda Yazıcınızın kısayol simgesine Sağ tıklayıp Çevrimiçi Yapınız.
HandSome - avatarı
HandSome
Ziyaretçi
3 Ocak 2011       Mesaj #6
HandSome - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NAZLII adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba benim 1 ay önce kadar bilg. bozuldu tamire gitti servisine vista home basic yüklemişler office programı falan yok.
Bu da yetmezmiş gibi internet üzerinden açacağım dosyaları bir türlü açamıyorum.Adobe reader falan var ama.
Office indirmek için bayağı bir uğraştım yapamayınca word görüntüleyicisi indirmişim yanlışlıkla internet üzerinden açtığım dosyaları kaydet dedim açmak için yanlışlıkla onu seçtim.Şimdi ne yapsam hep onunla tuhaf tuhaf yazı şeklinde açılıyor.Biri yardımcı olabilir mi?

Kpss ye girdim tercihlerdir,kadrolardır bu türden bir sürü dosya açmam gerekiyor.
Lütfen bir türlü yapamıyorum.yardım edin

Dosyanıza sağ tıklayıp, "Birlikte Aç " ı tıklayıp "program seç" seçeneğinden adobe acrobat reader var ise seçiniz. yok ise "gözat" seçeneğine tıklayıp Adobe Klasöründen AcroRd.exe dosyasını seçiniz . Tamam Seçeneğini Tıklayınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bazıları açılıyor adobe ile direkt ama diğerleri açılmıyor sanırım onlarda office programı olmadığı için vista home basic te
çalışan indirebileceğim bir office programı biliyor musunuz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şimdi dosyayı indiriyorum sonra dosyayı açıyım diyom internet sayfası gelior ve hmn kapanıor şöle diyor:aç-kaydet-iptal seçenekleri gelior aç diyorum yine internet sayfası gelior ve yine aynı seçenekler gelior nolmuş olabilir pc'den bi program silinmiş olabilirmi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA KARDEŞLER METİN 2 PVP DOSYASINI INDIRIYOM AÇ KAYDET İPTAL CİKİO AC DİOM YENİLENİO BUNU NASIL YAPCAZ LTFEN CEVAP YAZIN Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mynet'e Gelen Yazılar Bir Dosyanın İçinde oluyor genelde Ama Dosyayı Açamıyorum.tıkladığım zaman AÇ KAYDET VAr aç diyorum İNTERNET DOWLAND SÜreSİ bititği İçin açamıyormuşum yardımcı olurmusunz