Arama

Yeni ÖSS sisteminde kız meslek liselerinin avantajları ve dezavantajları nelerdir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Eylül 2012 Gösterim: 14.402 Cevap: 18
kyle - avatarı
kyle
VIP katekolamin
29 Temmuz 2010       Mesaj #11
kyle - avatarı
VIP katekolamin
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaşlar kendi bölümüzde ilerleyecekseniz avantajınız var çünkü ek puan alıyorsunuz.
Ancak başka bir bölüme gidecekseniz düz liselerden daha soru çözmelisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
My one regret in life is that I am not someone else.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benda meslek liseliyim. Ve hala düz lisemi yoksa meslek lisesimi daha iyi karar veremedim.ÖSS yönünden sanırım meslek lisesi daha avantajlı.Ama çok zorlanacaz. Helede sistem değiştikçe.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çocuk gelişimi ve eğitimi bölümü lise 3. ncü sınıfım acaba tıp bölümünden seçebilir miyim*? önümüzün açıldığı söyleniyor da
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bi de şu var meslek dersleri ve stajlar çok ağır benim lisemde dersleri öğrencilere anlattırıyorlar öğretmenler sadece unuttuğumuzkısımları anlatıyor ve inanın çok zor çünkü 6 meslek hocasının 6 sıda anlatmamızı istiyor ve bana normal dersler için çalışmaya zaman kalmıyo ben 250-300 aldığımda bana konulcak olan 80 puan 100 puan hiç bir işe yaramıcak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kız meslekte çocuk gelişimi okuyorum.okul kaç puan veriyo acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kız meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum mezun olalı 5 sene olacak neredeyse ben nasıl bir yol izlemeliyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ikinci lise olarak kız meslek lisesini okuyorum bundan sonra ne yapabilirim kppss den atanma sanşimız ne kadar bu konda bir fikriniz varmı lütfen soruma bi cevap verirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN DAHA LİSEYE GİRMEDİM KARARSIZ KALDIM ARTIK ÇOK YORULDUM MUHASSEBE YA DA ÇOCUK GELİŞİM OKUYCAM SİZ HANGİSİNİ ÖNERİRSİNİZ ACEBA??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben anadolu lisesindeyim meslek lisesine geçmeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım ailem istiyor meslek lisesine geçmemi yardım edin