Arama

Bilgisayardan telefona resim nasıl gönderilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Ocak 2017 Gösterim: 102.095 Cevap: 28
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
29 Kasım 2012       Mesaj #21
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Ya bunun birçok yolu var. İlk olarak benim en çok kullandığım ve en kesin ve garantili olan adaptör ve hafıza kartı kullanmak. Hafıza kartını adaptöre takıp bilgisayara takınca garantili ve çok hızlı bir şekilde atabiliyor. Böyle bir giriş yoksa ikinci seçenek olarak ki insanlar bunu genelde daha çok kullanır telefonla verilen bir kabloyu (Usb girişi ve telefonda takılabildiği bir yer olan kabloyu) kullanıyorlar. Hiç denemedim ama o da etkilidir diye düşünüyorum. Ve son olarak bluetooth kullanarak aatabilirsin. Biraz uzun sürebilir ama çok rahat bir çözümdür. Ha birde bee.mp3 gibi sitelerden direk telefona şarkı atılabiliyor. Bunları bir denemeni isterim. Hiç olmadı telefonun iyiyse internet paketi al ve telefona indir. Bunların hepsi kullanılabilir ve kesin olanlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Kaynak: Bilgisayardan telefona şarkı nasıl yüklenir?

Burada şarkıyı anlattım ama resim de bunun gibi yapabilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA BİLGİSAYARIMDA BAŞLATTA BLUETOOTH VAR GÖRÜNÜYOR AMA BLUETOOTH A TIKLADIGIMDA BLUETOOTH AÇILMIŞ GİBİ GÖRÜNMÜYORR NOLURRR YARDIM EDİNNNN
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mayıs 2013       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim telefonum glaxy s3 mini kablosu yok nasıl yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2013       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim cihaz Galaxy Trend G-7560 bilgisayara takılan bi aparatı var.Daha önce eski tip telefonlardan resim vb. çok rahat atabilirdum fakat telefon çok yeni pisaya sürüldü hakkında bilgi verebilecek birileri yokmu ? Bilgisayarım bölümündeki yedek sürücüyü çalıştırıyorum hata veriyor bişilermi kurmam gerek ? Lütfen yardım :7
gülistan - avatarı
gülistan
Ziyaretçi
23 Ocak 2014       Mesaj #25
gülistan - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BİLGİSAYARDAN TELEFONA RESİM ATMAK ÇOK KOLAY. İLK BAŞTA HANGİ RESMİ ATACAĞINI BUL. SONRA MAUS(FARE)DEKİ SAĞ TUŞA BAS.KARŞINA ŞIKLAR ÇIKACAK RESMİ FARKLI KAYDET VAR.ORAYA BAS.MASAÜSTÜNE İNDİRMEK İSTİYORSAN MASAÜSTÜNÜ SEÇ VE İNDİRE BAS.SONRA ÇIK ORDAN MASAÜSTÜNE BAK.KARŞINDA DURACAK.RESMİ AÇ.TO BLOOTOOT DİYE BİRŞEY VAR. TELEFONUNUN BLOOTOTONO AÇ.BİGİSAYARDAN SENİN TELEFON BLOOTOTONON İSMİNİ SEÇ.HER NE KADAR ÇABUK GÖNDERMESEDE GÖNDERTECEKTİR.ARKADAŞLAR BENDEN BU KADAR HERALDE BİR TEŞEKKÜRÜ HAK ETTİMMsn HappyMsn HappyMsn Happy SEVGİLERİMLE...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2014       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayardan cep telefonuna resimli mesaj nasıl gönderilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2014       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arakadaşlar ya bende resm yüklemek istiyorum dediğinz gibi yapıyorum resmi kopyala yapıyorum ama telfona bilgisayardan girdiğimde yapıştır tuşu olmuyorrr yardımm edinn yalvrrıımmmmmmmmmmmmmmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2015       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iphone 5s nasıl atabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2017       Mesaj #29
Misafir - avatarı