Arama

Avea hatlı bir telefon numarası engellemek istiyorum nasıl yapabilirim? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Eylül 2013 Gösterim: 102.322 Cevap: 56
sonnefes34 - avatarı
sonnefes34
Ziyaretçi
6 Temmuz 2011       Mesaj #41
sonnefes34 - avatarı
Ziyaretçi
arkadasım ben telefoncuyum senın ıstedıgın ozellık nokıa 6300 da yok bılsıgım kadarıyla boyle bır programda yok bu ıstegını yerıne getırmek ıstıyorsan ya telefonunu degıstıreceksın y enı modellerde tek numara engelleme ozellıgı var yada bı tane çin telefonu alıcaksın neredeyse %90 ında bu ozellık var o sekılde numarayı engelleyebılırsın yada musterı hızmetlerını ara ordanda engelletebılırsın ama bu ıslem telefonunu takıbe aldırma gıbı bı sorun cıkarabılır sana son olarak google den 6300 blacklist dıye arat bu programı telesonuna bluethoot ıle yukle bu program sayesındede numaraları engelleyebılırsın ben adres verırdım sana ama malum baska sıtelerın linkini veremıyoruz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Avea numarasını nasıl engelleyebilirimm acil cwp ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar tek bir kişi engellenemiyor avea da yani öyle bir özellik ben araştırdım tek gizli numaraları engelleme var onuda yapmak isterseniz *253# ü aramanız yeterli herkes bana inansın ben de avealıyım bir kişi yi bende engellemeyi çok istiyorum ama olmuyor keşke olsa...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar ben avea hattımı samsung gt-3200 telefonunda istediğim kişiyi engelledim.hattımı başka bi telde kullanırsam aynı engelli olurmu o numara? şimdiden tşkler Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2012       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben avea kullanıyorum telefonumda 5130 xpress mucis ve aramayı kısıtladım. arkadaşın dediğini yaptım ve artık arayamıyor. *21*0...arayan numara# bunu tuşlayın arama kısıtlanıyor o kişi aradığında meşgul diyor. iptal etmek içinde ##002# tuşlamanız yeterli.

şimdi birde mesaj engellemeyi bulmam lazım yada bir program bulmam lazım bilen varsa tel modeline uygun lütfen yazsın... teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2012       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hattınız neysee onun müşteri hizmetlrini arayıp sizi rahatsız eden numarßayı söyleyip engellenmesini sağlayabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2012       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben avea kullanıyorum telefonumda 5130 xpress mucis ve aramayı kısıtladım. arkadaşın dediğini yaptım ve artık arayamıyor. *21*0...arayan numara# bunu tuşlayın arama kısıtlanıyor o kişi aradığında meşgul diyor. iptal etmek içinde ##002# tuşlamanız yeterli.

Senin hocan kim evladm Msn Grin Sen kendi numaranı o kişinin numarasına yönlendirmişsin. Tabi o aradığında meşgul çalar. Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2012       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha awea bi numarayı engellemek istiorum ama msj faln da atamasın aradığı zamn ulaşamasn istiorm
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
10 Ocak 2012       Mesaj #49
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Asla unutulmayacak klasik cep telefonları: Hepsi galerimizde...

Gizli menüler, saklı fonksiyonlar: Sizlere cep telefonunuzdaki tüm potansiyeli açığa çıkaracak ve mobil hayatı daha rahat hale getirebilecek kodları ve tuş kombinasyonlarını açıklayacağız.

Cep telefonunuzda görünenden daha fazlası saklıdır: Örneğin sadece cep telefonu üreticilerinin göreceği şekilde gizlenmiş bilgiler. Bu gizli mesajları okumak isteyenlerin özel erişim kodların ihtiyacı var. Mesela >*<<*<* tuş kombinasyonu Sony Ericsson cep telefonlarındaki gizli servis-menüsünü açıyor. Bu menü sayesinde cep telefonunuzu ve fonksiyonlarını profesyonellerin yaptığı gibi en ince ayrıntısına kadar denetleyebilirsiniz.

GSM kodlarında ise durum farklıdır. Bu kodlar ile birkaç tıklama ile GSM ağındaki hizmetleri kontrol edebilirsiniz. Bunlar pek gizli değildir, çok kullanışlıdır ama yine de birçok cep telefonu kullanıcısı tarafından bilinmez. Mesela arama aktarmalarını uzun uzadıya menü üzerinden ayarlamanıza gerek olmadığını biliyor muydunuz? Veya bir tuşa iki kez basmayla konferans moduna geçebileceğinizi?

En önemli kodlar
Sizlere Nokia, Sony Ericsson, Samsung ve diğerlerine has gizli kodları tanıtacağız. Ayrıca en önemli ve pratik GSM kodlarını da bir araya getirdik. Avantaj: GSM kodları cep telefonu modelinden bağımsız çalışıyor. Eğer faturasız hat kullanıyorsanız bazı sınırlamalar mevcut; yani bazı kodlar işe yaramayabilir.

Bu kadar basit: İlk önce kodu girin, sonra arama tuşuna basın. Birkaç saniye sonra şebekeden işlemin başarılı olup olmadığına dair cevap gelecektir.

Çok gizli: En iyi cep telefonu kodları - CHIP Online

Bu sitede bulacağını umuyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ocak 2012       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
*21* işe yarıyor arkadaşlar engelledim arıyamıyor artı .