Arama

Metin çevirisi yapar mısınız?

Güncelleme: 3 Mart 2009 Gösterim: 1.883 Cevap: 3
mervenur245 - avatarı
mervenur245
Ziyaretçi
3 Mart 2009       Mesaj #1
mervenur245 - avatarı
Ziyaretçi
ii günler ya bişe sorcam.size kısa bi türkçe metin yazarsam ingilizceye çevirir misinz?
çoook önemli lütfennMsn Sadweya çewiren bi site bilionus mu.lütfen ama lütfennn cvp yasınnn.şimdiden
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
siz çevirilimesini istediğiniz metni buraya yazın ayrı konu açmadan yardımcı olablieceğimiz bişeyse arkadaşlarım yada ben yardımcı olmaya çalışırız.
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
mervenur245 - avatarı
mervenur245
Ziyaretçi
3 Mart 2009       Mesaj #3
mervenur245 - avatarı
Ziyaretçi
Bu gün arkadaşlarla havuza gittik.Orda çok eğlendik,bazı arkadaşlar öğretmenlerin taklidini yaptılar ve güldük.Sonra oranın görevlisi geldi ve çok bağırdığımızı söyledi.Lütfen daha sessiz olun dedi.Biz de özür dilediktan sonra tekrar yerimize oturduk ve ne yapalım diye düşünüyorduk.Birden aklıma bi fikir geldi.Onları havuz başına davet ettim ve oranın daha keyifli olacağını söyledim.Fakat hepsi kurmacaydı.Hepsi geldikten sonra onları havuza fırlattım.Çok komikti,fakat bu mutluluğum fazla sürmedi...Hepsi çıktıktan sonra beni taşıyıp havuza attılar.Sonra birbirimize bakıp gülmeye başladık..İşte böyle sevgili günlüğüm.Bugünü asla unutamam....
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
3 Mart 2009       Mesaj #4
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Türkçe
Bugün arkadaşlarla havuza gittik Orda çok eğlendik bazı arkadaşlar öğretmenlerin taklidini yaptılar ve güldük Sonra oranın görevlisi geldi ve çok bağırdığımızı söyledi Lütfen daha sessiz olun dedi, Biz de özür diledikten sonra tekrar yerimize oturduk ve ne yapalım diye düşünüyorduk Birden aklıma bi fikir geldi Onları havuz başına davet ettim ve oranın daha keyifli olacağını söyledim Fakat hepsi kurmacaydı Hepsi geldikten sonra onları havuza fırlattım ve Çok komikti fakat bu mutluluğum fazla sürmedi Hepsi çıktıktan sonra beni taşıyıp havuza attılar daha Sonra birbirimize bakıp gülmeye başladık.
İşte böyle sevgili günlüğüm, Bugünü asla unutamam.

İngilizce
Today, with friends to the pool we went there too have fun, some friends of teachers simulate made, and we laugh Then there's assistant came and we were yelling said Please be quiet said, We apologize after our place sit and do let us think we were suddenly to my mind a idea came to them, pool the invitation I was not and there will be a more enjoyable all fiction, but was told it after all they did throw in the pool and was very funny, but it did not take them more than my happiness after going to move me to the pool had a look at each other and then began to laugh.
That day that my dear, these day never forget.

Eğer Beğenmediysen Söyleyin Başka Bir Programla Çeviri Yapabiliriz.