Arama

Neden sürekli banlanıyorum?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Mart 2009 Gösterim: 2.070 Cevap: 2
hayalcyber - avatarı
hayalcyber
Ziyaretçi
11 Mart 2009       Mesaj #1
hayalcyber - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaşlar benim size bi sorunum olacktı yaa ben eskiden beri bu siteye başka bi nickle giriyom yani sizin siteye çok güzel bi site olarak görüyorum ve reklamınızı yapıyom ama benim diğer nickim kaç kez giriyom (abbas_1122) nickle hemen banlanıyorum bende bişey anlamadım bu işten bu işin aslı nedir öğrenebilirmiyim
EN İYİ CEVABI BrookLyn verdi
Alıntı
hayalcyber adlı kullanıcıdan alıntı

mrb arkadaşlar benim size bi sorunum olacktı yaa ben eskiden beri bu siteye başka bi nickle giriyom yani sizin siteye çok güzel bi site olarak görüyorum ve reklamınızı yapıyom ama benim diğer nickim kaç kez giriyom (abbas_1122) nickle hemen banlanıyorum bende bişey anlamadım bu işten bu işin aslı nedir öğrenebilirmiyim

Yasak sebebiniz: Birden Fazla Nick\Hesap İle Giriş.

Sponsorlu Bağlantılar
MsXLabs Forumlarında Birden Fazla Nick\Hesap İle Aktif Olmak Yasaktır.

Özel Mesaj Atılarak Uyarılmanıza Rağmen Cevap Vermediğiniz İçin Nickiniz Kalıcı Olarak Yasak Almış. Onun dışında bahsettiğiniz gibi "kaç kez giriyorum hemen banlanıyorum" gibi bir durum söz konusu değil.

Saygılar,
MsXLabs Organization

Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
lütfen sorununuzu buraya mesaj olarak yazın >>> Bize Ulaşın - MsXLabs MK
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009       Mesaj #3
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
hayalcyber adlı kullanıcıdan alıntı

Yasak sebebiniz: Birden Fazla Nick\Hesap İle Giriş.

MsXLabs Forumlarında Birden Fazla Nick\Hesap İle Aktif Olmak Yasaktır.

Özel Mesaj Atılarak Uyarılmanıza Rağmen Cevap Vermediğiniz İçin Nickiniz Kalıcı Olarak Yasak Almış. Onun dışında bahsettiğiniz gibi "kaç kez giriyorum hemen banlanıyorum" gibi bir durum söz konusu değil.

Saygılar,
MsXLabs Organization