Arama

Dudak yaraları tedavisi hakkında bilgi verebilir misiniz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Temmuz 2015 Gösterim: 59.915 Cevap: 15
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şimdi ben napacam dudaklraımın her yeri yara oldu resimdeki gibi yemek yiyemiyorum acıyor yardım edin sygılar lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrhb benim alt dudagım mutlaka3 yda bir yara olur baya doktora gitim olmuyor herbiribaşka bişe diyor bu 4 senedir böyle kimi sitres kimi güneş kimi pitlikten yanisi tedavisi yokmu ve bu arda üst dudaklarımdada leke çıkmaya başladı şimdiden tşkler cevabınıza
Sponsorlu Bağlantılar
zafer can - avatarı
zafer can
Ziyaretçi
12 Ağustos 2012       Mesaj #13
zafer can - avatarı
Ziyaretçi
bir doktora gidin
ayhanbogus - avatarı
ayhanbogus
Ziyaretçi
25 Ağustos 2012       Mesaj #14
ayhanbogus - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
izmirden ayhan adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar,

sanırım sıkıntı ve üzüntülü dönemlerde dudaklarımda oluşan yaralardan ço şikayetçiyim. bu yaralar gittikçe dudağımın her yerine yayılıyor ve çok uzun zamanda iyileşmiyor. yanlız şimdiye kadar hiç dilimde yara olmuyordu ama şimdi dilimde de yaralar olmaya başladı. konuyla ilgili bilgi verirseniz çok sevineceğim. tıpta pek şifa bulamadım. bitkisel şifa arıyorum.

saygılarımla,

değerli arkadaşım bu tür ağız içi yaralarda himalaya kristal tuzuyla yapılan kürlerde kesin sonuçlar alınmıştır denemenizde fayda görürüm sağlıklı günler dilerim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YARALARI VE ÇATLAKRI GİDERMENİN YOLU KREM DİR (NEMLENDİRİCİ) AMA BİZ DOĞAL YOLDAN ÇÖZERSEK LLİMON İYİ GELİR LİMONU YARANIN ÜZARİNE VE YA ÇATLAĞIN ÜZERİNE DÖKÜN BUNU HERGÜN YAPIN 3-4 GÜNE İYİLEŞİR
azAZ09 - avatarı
azAZ09
Ziyaretçi
11 Temmuz 2015       Mesaj #16
azAZ09 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
izmirden ayhan adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar,

sanırım sıkıntı ve üzüntülü dönemlerde dudaklarımda oluşan yaralardan ço şikayetçiyim. bu yaralar gittikçe dudağımın her yerine yayılıyor ve çok uzun zamanda iyileşmiyor. yanlız şimdiye kadar hiç dilimde yara olmuyordu ama şimdi dilimde de yaralar olmaya başladı. konuyla ilgili bilgi verirseniz çok sevineceğim. tıpta pek şifa bulamadım. bitkisel şifa arıyorum.

saygılarımla,

ama bende ya arkadaşım sözde doktor ilaç olarak sprey ve merhem yazdı çare bulamadım