Arama

Bilgisayardaki sorun ile ilgili yardımcı olabilir misiniz?

Güncelleme: 4 Mart 2012 Gösterim: 2.370 Cevap: 12
soydi - avatarı
soydi
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #1
soydi - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar
Garip bi durum yaşıyorum. nasıl anlatacağımı da bilmiyorum ama deneyeceğim.
Sponsorlu Bağlantılar
bir kaç günden beri herhangi bir sayfada yada dosyadayken yada hiç bir şey açık değilken imleçin(kursor) yanında sanki bir yere bağlanıyormuş gibi loading(yuvarlak mavi halka) işareti çıkıyor. Bu durumda hemen her neredeysem oradan beni atıyor. şu anda bu yazıyı yazana kadar boşluğa 3 kere tıklamak zorunda kaldım. yeni msn i yüklemiştim ondan mı yapıyor acaba dedim ve ne varsa msn ile ilgili sildim. Quad register temizleyici kullandım ve hiç bir dosya şu anda yok. kaspersky antivürüs kullanıyorum. onda da tarama yaptım güncellemeler normal ancak sorun hala devam ediyor. örneğin madia player de bi video izleyeceğim tam ekran yapıyorum bi kaç saniye sonra hemen küçülüyor ve sanki bi yere bağlanmaya çalışıyormuş veya ben bi komut vermişim gibi mavi halka çıkıyor imlecin yanında.
kurgu yaptığım bir pc bu ve hiç bir şey yapamaz hala geldim. acil yardım arkadaşlar lütfen.

İşletim Sistemim Vista.
Son düzenleyen MeLL; 14 Mart 2009 22:43
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #2
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Sorunla ilgilenildi.. Teknik servisMsn Tongue mersi Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #3
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Genelde kullanıcının kontrolü dışında gelişen durumlarda, bu işleri yapan zararlı programcıklar gerek isteyerek,gerekse başka bir program beraberinde bilgisayara yüklenmiş olabiliyor(Virüsler gibi...)

Veya bilgisayarınıza dışardan ulaşan başka bir kullanıcı var(Hack olabilir.)
İkinci ihtimal çok düşük.Muhtemelen bilgisayarınız virüs kurbanı...
Bir kaç kişinin daha fikrini almanızda fayda var ama bana kalırsa format!
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #4
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Hijackthis Yöntemi İle Sorun Çözüldü.
soydi - avatarı
soydi
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #5
soydi - avatarı
Ziyaretçi
tHeBruTaliTYOfHeLL, forumda yardımcı oldu arkadaşlar çok teşekkür ederim kendisine.
yarıca soruma karşılık bilgi veren arkadaşlara da çok teşekkürler.
a.e.olun.

soydi - avatarı
soydi
Ziyaretçi
14 Mart 2009       Mesaj #6
soydi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tHeBruTaLiTyOfHeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Hijackthis Yöntemi İle Sorun Çözüldü.

çok teşekkür ederim HeLL çok yardımcı oldun biraz uğraştırdım seni.
diğer arkadaşlarda fikirlerinden dolayı teşekkür ederim.
saygılar....
msxiLker57 - avatarı
msxiLker57
Ziyaretçi
14 Ocak 2010       Mesaj #7
msxiLker57 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben avast home yükledim en iyi pro. o olduuq için onu indirdim yüklendi açıyorum 3 kere ileri yaparken kyboluyor bir zahmet yardım edin LütFeN?
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
14 Ocak 2010       Mesaj #8
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
msxiLker57 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar ben avast home yükledim en iyi pro. o olduuq için onu indirdim yüklendi açıyorum 3 kere ileri yaparken kyboluyor bir zahmet yardım edin LütFeN?

Merhaba, Avast'ı Tavsiye Etmiyorum Kaldır Gitsin.
Eset Smart Security 4.0.xxx Kurun Kafanız Rahat Olsun..

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.Bilgisayarımın açılışında Catalyst Control Center çalışmayı durdurdu uyarısı geliyor,bulunduğu dizinden açmaya çalıştım , dosyaya çift tıkladığımda yine bu uyarı geliyor,tekrar yükledim yine olmadı, CCC açılmıyor. Yardım edin lütfen
scarerr - avatarı
scarerr
Ziyaretçi
14 Kasım 2011       Mesaj #10
scarerr - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarı ilk açtığımda failed to save the components for the file \\ System32\\ uyarısından 10-15 tane çıktı, c klasöründe d klasöründe e klasöründe hiçbir dosya görünmüyor, sonra bişekilde internet sayfası açıp forumlara girdim, birkaç program söylenmiş indir kur temizle diye ama internet hiçbir programı da indirmez olmuş, indir linkine tıklayınca boş sayfa açılıyor sadece,
reset attım ilk çıkan 10-15 uyarı kayboldu ama kalan kısım aynen duruyo, yani hiçbir program yok ortada başlat menusunde,

lütfen yardım....