Arama

Parite B virüsü nasıl temizlenir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ekim 2012 Gösterim: 11.355 Cevap: 16
nikneym - avatarı
nikneym
Ziyaretçi
15 Mart 2009       Mesaj #1
nikneym - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar bilgisayarımdaki tüm .exelere bulaşmış olan bu virüsü kesin temizlememin bir yıolu varmıdır.Şimdiden belirteyim internette yazan ve güvenli modda temizleyin ardından regeditten bilmemne silin denilen yöntem çalışmıyor onlarca kez denedim.Format atmasını biliyorum fakat D sürücümde inanılmaz yedeklerim var.İş yedeklerim var en önemlisi bunun için D yi formatlıyamam.Bilgisayara herhangi bir taşınabilir disk de bağlamak istemiyorum çünkü yedek almak için bunu bağladığımda taşınabilir diskede bulaşıcağından eminim.
Kesin ve net bir çözümü varmı bildiğiniz.Şimdiden teşekkürler
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
yha cidden denedm olmuor hele bit definderi ne yapacaım ya başım belada :S
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
16 Mart 2009       Mesaj #2
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş Senin İşlerin Biraz Uğraştırabilir.

Sponsorlu Bağlantılar
C'deki Virüsleri D'ye Bulaştı mı Onuda Bilemeyiz.

Kullandığın Anti-Virüs Nedir ?

Aşağıdaki Programı İndir Tarayın Sonuç Alamazsan Güvenli Mod'da Taratın

>>>RemovalTool<<<

2. Çözüm Hijackthis

>>>HijackThis İndirmek İçin Tıklayın<<<

Üst'teki Verdiğim Link'i İndirip Kurun Ve "Do A System Scan And Save Logfile" Taratın

Açılan Not Defteri Kaydedip, Upload Edin >>> Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı Ve Download Linki Buraya Ekleyin Biz Analiz Edip İşaretlenmesi Gerekenleri Fixleriz.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
yha cidden denedm olmuor hele bit definderi ne yapacaım ya başım belada Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya arkadaşlar aynı durumdayım bende ki tek fark... 1 TB LIK HAFISA KARINA BÜTÜN BİLGİLERİ ATTIM. şİMDİ VİRÜSLER VE EVRAJKLARIM ONUN İÇİNDE AMA BİR TÜRLÜ TEMİZLEYEMEDİM.. BİLGİSAYARIM DA BU VİRÜSLER YOK KOMPLE C VE D YE FORMATLADIM... HARİCİ USB Lİ HART DİSKİ TEMİZLEMEM GEREK TEMİZLEMİYOR KASPERSY
Misafir01 - avatarı
Misafir01
Ziyaretçi
27 Mayıs 2010       Mesaj #5
Misafir01 - avatarı
Ziyaretçi
beyler aynı sorun bendede var lütfen yardım edin ya pc felaket durumda
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu virüs bana da bulaştı, bilgisayarım açılıyor ama hiç bir komut,işlem yapmıyor.nedeni bu virüs mü? sanırım D'ye de bulaştı. formatlayamam şirket evrakları var ne yapmam lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nod 32 antivirus 4 temizliyor. ancak bulaştıgı dosyayıda siliyor. ben mecbur kaldım ve bütün program setuplarını silip tekrar indirdim. nod 32 antivirus 4 tam sürüm indirmek isteyenlere link veriyorum.
link: Hotfile.com: One click file hosting: Nod32.AntiVirus.v4.2.42.32Bit_Tr.zip
Download File nod rar

kolay gelsin teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en iyisi önünüze hangi antivirüs programı gelirse hepsiyle taratın Msn Sad berbat bi illet bu virüs
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
format :c d: ve sistem geri yükleme noktası oluştur ve USB_Disk_Security_v5.3.0.12 kur ve antiparite-en ve combofix hdd yi bağla tarat sonra hdd nin içindeki tüm exe dosyalarını sil ve winrar dosyaları içindeki exe ler dahil tüm set uplar.. sonra ne kaldıysa artık onları başka bir yere kopyala hdd ye format atmaktan baska cozum yok sanirim Msn Surprised
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bendede aynı sorun var bütünexe uzantılı dosyada buluyor ama eset hepsini bulup siliyor güvenli modda çalıştırsam sonra taratıp silsem bişey olurmu bilgisayara?