Arama

Windows gezgini çalısmayı neden durduruyor?

Güncelleme: 20 Ekim 2012 Gösterim: 4.379 Cevap: 4
BRAHMAN_sahin - avatarı
BRAHMAN_sahin
Ziyaretçi
4 Şubat 2009       Mesaj #1
BRAHMAN_sahin - avatarı
Ziyaretçi
cok acil yardıma ihtiyacım var arkadaslar.. dün pc ye mozilla firefox kurdum. tube hunter diye bi programdan yararlanamıyorumdum iternet exploarerda. ama firefox u actıktan sonra tube hunterı acınca firefox cöktü diye bi sey yazdı. daha sonra tube hunteri sildim. firefox calsır durumda fakat problem burdan sonra basladı. hiçbir klosere sağ tıklayamıyorum.. windosw gezgini calısmayı durdurdu diye bir hata veriyor. normal simgelere ve word belgelerine sağ tıklayabiliyorm ama klosörlere tıklayamıyorm.bu arada c ve d sabit disklerine de sağ tıklayamıyorm.cok zor durumdaym ne yaptysam beceremedm. lütfenn acil yardm edin.. cok önemli... bu arada klosörleri del+enterla bile silemiyorum tekrar aynı hatayı veriyor.. masütüne atıyo ve masaüstü kayboluyo sonra hepsi geri geliyor.. firefox u da sildim hiçbir değişme yokMsn MadMsn MadMsn MadMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
öncelikle mozilla kısa yolunu silmeniz yeterli gelmez. başlat/ayarlar/denetim masası/ program ekle-kaldır dan programı kaldırın. sonrada mosillanın resmi avrupa sitesinden tekrar indirin
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Olmuyo yinde kaldırırken durduruyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi