Arama

Mantar yetiştirmek istiyorum hazır toprak nereden temin edebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Mayıs 2014 Gösterim: 49.357 Cevap: 24
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben mantar yetiştiriciliğine yeni başlıyan bir üreticiyim ama yanlışlarım oluyor buda çok büyük kayıplara yol açıyorsizden ricam mantar üreticilerinin bir sohbet köşeşi olmasını istiyorum burada yanlışlarımızı yazssak daha az hatalar yapmazmıyız tşklr..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben evde mantar yetiştirmek istiyotum ne yapmam lazım?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
amatör olarak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar evimde kültür mantarı ve ağaç mantarı yetiştirmeyi becerdim isteyen arkadaşlara yardımcı olurum şu an elimde ağaç mantarı için fazla misel var kültür mantarı içinde kompost temini yapabilirim ihsan severler osmaniye merkez cep 05449484302
marmaraumit - avatarı
marmaraumit
Ziyaretçi
3 Ağustos 2011       Mesaj #15
marmaraumit - avatarı
Ziyaretçi
Mantar üretimi ve kompost satışımız mevcuttur.Bu işe girmek isteyenlere gerekli desteği vermekteyiz.Ayrıntılı bilgi için MARMARA MANTAR | MANTAR ÜRETİMİNDE EN DOĞRU ADIM; MARMARA MANTARLA BAŞLAR. adresini ziyaret edebilirsiniz.İyi çalışmalar
1500 - avatarı
1500
Ziyaretçi
23 Ağustos 2011       Mesaj #16
1500 - avatarı
Ziyaretçi
serada mantar üretmek istiyorum sera ve izolasyon malzemelerini nereden temin edebilirim
marmaraumit - avatarı
marmaraumit
Ziyaretçi
23 Ağustos 2011       Mesaj #17
marmaraumit - avatarı
Ziyaretçi
Mantar üretimi hakkında merak ettiğiniz herşey için www.marmaramantar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
M.Kana - avatarı
M.Kana
Ziyaretçi
27 Eylül 2011       Mesaj #18
M.Kana - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlr ben adanda bu işi ticari olarak yapıyorum Ayrıca halk eğitim merkezinde kursunu veriyorum ücretsiz olarak yakın arkadaşlara yardımcı olabilirim 505 603 31 77 ADANA
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar mantar örtü toprağı isteyenler bana ulaşabilirler organik ve doğal mantar toprağı satıyorum. 05065390670 Antalya/Korkuteli
coskun01 - avatarı
coskun01
Ziyaretçi
27 Ağustos 2012       Mesaj #20
coskun01 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben ADANA dan coşkun kültür mantarı yetiştiricisiyim yurt dışında calıştıgım için malzemelerimi satacagım 500 kompostluk kapasiteli malzemerim var almak isteyenlere yardımcı olurum malzemeler portatif vidalı sıstemdir taşına bilmesi kolaydır 0541 396 33 44 ten bana ulaşa bilirisiniz http://www.kulturmantarcisi.com/SiteX/EditorDosya/Genel/DSC00647.JPG üretim odamdakı malzemelerim bu siteden görebilirisiniz iyi günler