Arama

Üniversiteye sınavsız geçiş yapabilmek için şartlar nelerdir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Eylül 2016 Gösterim: 27.331 Cevap: 46
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sosyoloji bölümünün harç fiyatı nedir.vereceğiniz cevap için teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açık öğretim fakültesin de okuyabilmem için üniversite sınavından 145 ve üzeri puan barajı var ama şunu anlayamadım hangi bölümler var . Ben kız meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum acaba bu 145 puanla girebilirmiyim. Bilgilendirirseniz çok sevinirim arkadaşlar .

Sponsorlu Bağlantılar
açık öğretime girebilmem için hangi bölümler var
Son düzenleyen Misafir; 19 Ekim 2009 16:49 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınavsız geçiş kalktımı net bilgi söylermisiniz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınavsız geçişe başvurdum 2008-2009 yılında hiçbir haber yok kayıt ne zaman nereye başvuracağım.Hiçbir yazı gelmedi.KİMSE BİRŞEY BİLMİYOR.YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

sinaviz gecis

ben sınavsız geçiş yapmak istiyorum nasıl yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben endüstri meslek lisesi bilgisayar bölümü son sınıf öğrencisiyim bu sene geçiş hakkından yararlanabiliyor muyum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben geçen sene sınavsız geçişle yerleştirildim ama kayıt yapmadım,bu sene tekrar sınavsız geçiş hakkımı kullanmak istiyorum puanım düşer mi acaba?ya da geçen seneye göre yerleşme şansım düşer mi?yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bu sene yapılacak olan lgs sınavından sonra hangi bölümlere sınavsız geçiş yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 18 yıllık ebeyim lise mezunuyum 2 yıllık geçiş yapmak istiyorum ama okulu bitirdiğimde maşıma ve derece kadememe yansımıyacağını söylüyorlar nederece doğru işin aslını öğrenebilirmiyim etkilemesi için hangi bölüme baş vurmalıyım. vetrinerliğe baş vur diyorlar baş vursam maaşımda ve derece kademememde değişiklik olurmu şu anda 5/2 deyim arkadaşlarım veterinerliği açık öğretimde okudu maaş vekademe dereceleri yükseldi ama bu yıl 2010 da etkilemeyeceğini söylüyorlar. bukonu da banana bilgi verirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 18 yıllık ebeyim lise mezunuyum 2 yıllık geçiş yapmak istiyorum ama okulu bitirdiğimde maşıma ve derece kadememe yansımıyacağını söylüyorlar nederece doğru işin aslını öğrenebilirmiyim etkilemesi için hangi bölüme baş vurmalıyım. vetrinerliğe baş vur diyorlar baş vursam maaşımda ve derece kademememde değişiklik olurmu şu anda 5/2 deyim arkadaşlarım veterinerliği açık öğretimde okudu maaş vekademe dereceleri yükseldi ama bu yıl 2010 da etkilemeyeceğini söylüyorlar. bukonu da banana bilgi verirmisiniz