Arama

Google'da "özel arama" uygulamasını nasıl kapatırım? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Mart 2014 Gösterim: 91.678 Cevap: 94
gantepmehmet - avatarı
gantepmehmet
Ziyaretçi
1 Nisan 2011       Mesaj #71
gantepmehmet - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar googlem özel arama google olarak değişti bu nasıl değiştirebilirim acaba bana tam ayrıntısıyla anlatır mısınız...
Sponsorlu Bağlantılar
gantepmehmet - avatarı
gantepmehmet
Ziyaretçi
1 Nisan 2011       Mesaj #72
gantepmehmet - avatarı
Ziyaretçi
GOGLE ÖZEL ARAMA OLDU DÜZELTEBİLİR MİSİNİZ
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2011       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
google özel aramayı nasıl düzeltebilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2011       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ArkadasLar Surada o kadar insan cozemedimi bunu yani deLirecem Pc ye format aticam sinirden Msn Mad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2011       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
google arama motorunu tekrar aktif hale getirmek için.//baslat çalıştır sonra gpedit.msc yazın ve aratın sonra kullanıcı yapılandırması.yönetim şablonları'windows bileşenleri'internet expoler'ardından giriş sayfası ayarlarının değişimini devre dışı bırak bölümüne tıklayarak istediğiniz arama motorunu burdan değişmemek üzre sabitleyebilirsiniz sonra etkinleştir ok de'bitti.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2011       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tercihler nerde?
yolcu - avatarı
yolcu
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #77
yolcu - avatarı
Ziyaretçi
google özel arama servisine girdik nasıl kapata biliriz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
google özel arama ya girdik ama kapatamıyoruz kapatmamız için yardım eder misiniz?
yardımcı - avatarı
yardımcı
Ziyaretçi
24 Kasım 2011       Mesaj #79
yardımcı - avatarı
Ziyaretçi
bende söyliyim hala anlamayanlar varsa arkadaşlar şimdi ben google chrome kullanıyorum bakın sağ üstte ingiliz anahtarı var ona tıklayın sonra seçeneklere tıklayın açılan sayfada anasayfam şu olsun dediğinde oraya Google şunu yazıyorsunuz ve google chromeyi kapatıyorsunuz tekrar açtığınızda normal google karşınızda oluyor +rep isterim
rebel65 - avatarı
rebel65
Ziyaretçi
13 Şubat 2012       Mesaj #80
rebel65 - avatarı
Ziyaretçi
gençler önce bana inanmanız gerekir dediklerimi yapmalısınız google Revo uninstaller Revo Uninstaller İndir - Program Silme Aracı - Tamindir bu programı indirin bu program sizin silemediğiniz programları siler siz kendiniz google chrome silseniz tam olarak silinmez o yüzden bu programı indirin türkçe kurlumunu yapın google chrome ordan silin tekrar yükleyin Msn Grin Msn Grin eğer bu olmazsa özel aramaya girmeden önce indirdiğiniz programı silin ondan kaynaklanıyordur kolay gelsin Msn Grin