Arama

Hotmail'de silinen mailleri nasıl geri getirebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Mart 2012 Gösterim: 36.228 Cevap: 8
fener_lee - avatarı
fener_lee
Ziyaretçi
26 Nisan 2009       Mesaj #1
fener_lee - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar..benim sorum başlıktanda anlaşılacagı gibi..dun akşam hotmail hesabımdaki gelen mailleri sildim..sonra pişman oldum geri getirebılmenın bi yolu varmı varsa yardımcı olursanız sevinirim..umarım bi bardak soguk su içmek zorunda kalmamMsn Grin..bu arada pc m de deep frezee yuklu ve kullanıyorum..su an aktif..fakat dun gece pc mi kapamadan once geri dönüşüm kutusuna bakmama ragmen sildigim mailler yoktu..şimdiden teşekkurler
EN İYİ CEVABI SEDEPH verdi
Deepfreeze internette yaptığınız etkinlikleri geri almıyor. Büyük ihtimalle soğuk su aktivitesini gerçekleştireceksiniz.. program sadece bilgisayarınızdaki kullandığınız prgram vsde işliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Geçmiş olsun :)
Son düzenleyen MeLL; 26 Nisan 2009 18:08
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
26 Nisan 2009       Mesaj #2
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Deepfreeze internette yaptığınız etkinlikleri geri almıyor. Büyük ihtimalle soğuk su aktivitesini gerçekleştireceksiniz.. program sadece bilgisayarınızdaki kullandığınız prgram vsde işliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Geçmiş olsun Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hotmailde silinen mailler

msn de silgimi bi msj lar vardı ocak tarihli onları tekrar yüklemek istiyorum nasıl yapıcam
lütfen yardımcı olun Msn Sad(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hotmailime gelen bütün mailleri sildim şu anda onları tekrar okumak ve daha önce kim bana ne gönderdi öğrenmek istiyorum umarım bu isteğimi kırmazsınız ve bana yardımcı olursunuz.ilginize şimdiden çok teşekkur ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın hotmail sayfasına
hotmailime gelen bütün mailleri sildim şu anda onları tekrar okumak ve daha önce kim bana ne gönderdi öğrenmek istiyorum umarım bu isteğimi kırmazsınız ve bana yardımcı olursunuz.ilginize şimdiden çok teşekkur ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hotmail'de silinen maillerin geri gelmesi mümkün değildir. Hotmail, mail hesabınızdaki iletileri kendi serverlarında saklar. Siz maili sildiğinizde server dan da silinmiş olur. geri getirilemez.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hotmailimden silinen konusmaları nasıl qeri qetirebilirim
cancan - avatarı
cancan
Ziyaretçi
24 Kasım 2011       Mesaj #8
cancan - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar windows live çözum merkezine girin ordan hotmaili secin silinmiş epostaları secın mesajınızı yazın ve hotmaıl ana merkez amerıkaya gıdıo ordan sıze cevab verırıler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Silinen mesajlara tıkla altta tarafta silinen mesajları geri getirmek mi istiyorsunuz diye bişey var tıkla ona.ben öyle kurtardım.umarım yardımcı olur.