Arama

Futbolcuların oyun içinde yer aldıkları pozisyona göre görevleri nelerdir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Mayıs 2015 Gösterim: 19.363 Cevap: 29
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
idmanyurdunda kim vardı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sağ bekin görevleri güçlü olmalı iyi orta yapabilmelidir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de doğukan müşkül kocamustafa paşa spor kulübünde oynuyor sağ açığım benim bildiüim sağ açığın görevi ver kaç yapıp adamın arkasına sarkması adamın arkasına sarktınmı ya kendin götürmeli yada kendin alıp götürüp ya orta ya kale yada dışarıya pas çıkarmak o da sana kalmış
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sağ açıkta oynuyorsan adamlar sol kanattan baskı yaptıgında defansın sol kankadına gececeksın sız baskı yaptıgınızda kalecıde topu ısteyıp kendın ılerleyeceksın en onemlısı fızıklı ve dusuncelı olman sağ kanattan ılerledıgın zaman çalım yap en sonda orta ac sert dal
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

SAĞ AÇIK ADAM EKSİTMELİ
-ÇALIM İYİ YAPABİLMELİ
-PASLARI GÜZEL VEREBİLMELİ
-DEFANSA VE FORVETE YARDIM EDEBİLMELİ
-ORTALARI GÜZEL OLMALI
-VE SON VURUŞLARI SERT OLMALI
-VE simaoya özenmeli =)

Arkadaslar herkes sag acıgın orta acması gerektıgını soylemıs. Yanılıyorsunuz, sag acık defansın arkasına uzun kosular yapar. Bu kosulara top atabılecek xavı. X.Alanso tıp oyuncular gerekmekte. Ve sag acık bekıne yardım eder. Ortayı bekıne yaptırır. Bek ıle uyumu cok onemlıdır. Cızgıye cogu sag ınebılır onemlı olan ıcerıye gırmek. Cızgıye ındıgımız zaman ortalarımızı yerden sert kesmelıyız. Illakı bır oyuncuya carpıp gırecek.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cok saolun bnde elemelre katılcak tım ama her kes bır sey unutmus pres yapcaksın dewamlı kosmalısın teknık olmalısın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Sol Açığım. Sol Ayağımı İyi Kullanıyorum Adam Eksiltiyorum Paslarım Sert Ve İsabetli Ortayı da İyi Açıyorum Defansa Yardım Ediyorum eksik Yönlerim Nelerdir ? Söylermisiniz ?

Klübüm : ZaferSpor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben galatasarayda oynuyorum sağ dış çok hızlı olmalı eğer hızlı olamazsan takım işi zor çünkü sağ dış köprüdür bunu unutma bu arada çalışın ve büyüyün
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2013       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Hikmét Ünsal adlı kullanıcıdan alıntı

Bén MANAVGAT ÇAĞLAYANSPOR'da sağ açığım ama görevlerimi bilmiyorum.. Çünkü ben kaleciydim yeni geçtim sağ açığa. Söyleyebilirmisiniz?

seni görevin geri yardımlaşma ve hücumda cogalma kanatlara dogru acılıcaksın sana top gelsindi ofsaytan girmiycen topu ayagına ladın direk sısıfıra in orta aa orta yapmadın zanma kaleye dogru
FAZLI DEMİR - avatarı
FAZLI DEMİR
Ziyaretçi
4 Mayıs 2015       Mesaj #30
FAZLI DEMİR - avatarı
Ziyaretçi
BEN YILDIZTABYA MİMARSİNAN KÜLÜBÜNDE OYNUYORUM SAĞ AÇIK OYNUYORUM ;SAĞ AÇIK ORTA ALANA VE DEFANSA YARDIM EDER ,HIZLIDIR ,ÇALIM ATAR,ORTA AÇAR VE PES ETMEZ......