Arama

Bana tekrar dönmesi için ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Temmuz 2014 Gösterim: 11.107 Cevap: 17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
her zaman sevmek yetmiyor o sevgiyi taşımak lazım karşındakini kaybetmek için çok çabalar, kaybedince de isyan ederiz bence önce bir kendinizle konuşun ne yaptım da bu kız veya erkek kaçtı ayrıldı benden geri dönmesini istiyorsanız yalvarıp yakarmayın soğuk davranın tabi tek taraflı aşk değilse uzak durun bi süre soğuk davranın üstüne varmayın siz aramayın sormayın sizi seviyorsa kaybetmekten korkar size geri döner ben öyle yaptım döndü Allah binlerce şükürler olsun..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

sevgilinin geri donmesi icin dua ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

sevgilim geri donsun
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bana hemen cvp lazım lütfen ben olmıck biriyle çıktım onun için herşeyi öze aldım üstelikte hiç olmıcak aşık olmamam gereken biriydi neredeyse kanka kardeş gibi ama aşık oldum işte naparsın oda oldu ama ayrıldı sevmiomuş şimdi, başkasıyla çıkıo ama ben onu çoık seviyorum bana dönmesi için ne yapmalıyım sevsin beniiii Msn Sad yardım edin nolur benzer olaylar başınızdan geçmiştir Msn Sad ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de çok üzgünüm ... biz ayrıldık ve o benden sonra 2 kişiyle daha çıktı ama hala bana bakıyo .. ben kaçıyorum ama aslında çok seviyorum .. geri dönmesini çok istiyorum çok ...
Ece12 - avatarı
Ece12
Ziyaretçi
6 Eylül 2012       Mesaj #15
Ece12 - avatarı
Ziyaretçi
Ya ben birisini çok seviyorum oda beni seviyodu sonra aramızda birşeyler oldu ben gurur yüzünden ayrıldım ama hala çok seviyorum oda bunu biliyor bana bazen yazıyor felan ben napmalıyım lütfen fikir verin Msn Sad((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende ayrıldım sevgilimden çok pişmanım şu an. Beni sevdiğini söylüyor ama arkadaş kalırsak ikimizde üzülmeyiz diyor. "Seni özledim" diye mesaj attım. "Ben buradayım Msn Grin" yazmış bende "Çok acımasızsın" yazdım, "Senin kadar değil" yazmış Msn Sad bende " haklısın" yazdım Msn Sad
geri dönmesini istiyorum hayatıma başka biri girsin istemiyorum ben..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
4 aylık bir ilişkim vardı ve ben aramadım sormadım diye benden ayrıldı ben geri dönmesi için onca şey yaptımki geri dönmesi için dönmedi ben unutamıyorum aklımdan çıkmıyor haledaha seviyorum ne olur arkadaşlar yardım edin aşk acısı çeken benim halimi bilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2014       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biz 3 aydir cikiyoduk sonra bisryler oldu konusamadik 1 aydir konusamiyoruz ve ayri sehirlerdeyiz onu goremiyorum gecen gun gordum oda beni gordu bakti ama hala mesaj atmadi ben ona atsammi atmasammi atarsamda ne diyim