Arama

Bana tekrar dönmesi için ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Temmuz 2014 Gösterim: 11.102 Cevap: 17
çilekk - avatarı
çilekk
Ziyaretçi
8 Mayıs 2009       Mesaj #1
çilekk - avatarı
Ziyaretçi
birini çok seviyorum beni çok yalnış anladı ve yalnış tanıdı ilk başta oda beni seviyordu aramız çok iidi ama aramızdaki yalnış anlaşılmalardan dolayı uzaklaştı benden şimdi başkasıyla çıkıyor ve bana çok bakıyor her fırsatta gözlerimin içine bakıyor onu çok seviyorum ve beni dinlemiyor konuşmak bile istemiyor ama sevdiğinden eminim bakışlarından bile anlaşılıyor ne yapacam ben nolur yardım edin onu çok seviyorum
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Eğer sizi gerçekten seviyorsa elbet her şey yoluna girer.Konuşmak istemiyorsa üstüne gitmeyin, ısrarcı olmayın.Bakışlarınızla ona cesaret verin.Umarım gönlünüzce olur her şey.:)
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
8 Mayıs 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Eğer sizi gerçekten seviyorsa elbet her şey yoluna girer.Konuşmak istemiyorsa üstüne gitmeyin, ısrarcı olmayın.Bakışlarınızla ona cesaret verin.Umarım gönlünüzce olur her şey.Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bnce ustune gitmeyin ters tepebilme olasiligi yuksek oluyo boyle durumlarda kendi haline birakin dusunup karar vermesine izin verin tek tarafli sevgi deilse zaten size donecektir arkadasim kendinize iyi bakin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mayıs 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
git yanına izin iste 5 dk birşey söyleyeceğim de yanlış anladığı mevzuyu düzgünce anlaşılabilir bir şekilde anlat. eğer yine uzaklaşmaya çalışırsa ona hergün dakikalarca bak hala sevdiğini belli ettir ilk fırsatta eski günlere geri dönersiniz
girllll - avatarı
girllll
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #5
girllll - avatarı
Ziyaretçi
merhabalr. erkke arkadaşımla ayrılalı 4ay oluyor.ve onun geri dönmesini istiyorum yaptığım bazı dualar war ama başka neler yaabilirm arda sırada konuşuyoruz msnde denk gelince yada ben arayınca ne yapablirim yeniden sevgili olmak için
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENCE AÇILMALISIN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SLM BEN O KADAR ÇOK ÇARESİZİMKİ SEVDİĞİM KİŞİ BENİMLE KONUŞMUYOR AYRILDIKMI YOKSA AYRILMADIKMI BİLMİYORUM ARADA Bİ TAKIM PROBLEMLER OLDU VE BENİM ÇAĞRILARIMA MSJLARIMA CVP BİLE VERMİYOR BANA GERİ DÖNMESİ İÇİN NE YAPMALIYIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vallah ayni durumdayim bende yiyecegim kafayi beklemekten baska seyimiz yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevgilim askerdeydi sürekli benle konuşmak istiyordu kıskanıyodu beni geldıgınde ayrıldık kuzenıyle iliskim oldugunu zannedıyo baskasıyla evlencek dıe cok korkuyorum ne yapmalıyım gercekten seviyomudur benı yardım edın nlur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biz 7 ay çıktık.. ve ben son zamanlarda soğumuştum ve zorla ayrıldım o istemiyordu. kendmden soğutmak için elimden geleni yaptım. ayrıldık.. bn onu unutmak için başkasıyla çıktım ve bunu duydu. ayrıldım ve geri döndüm çok pişmanım dedim özür diledim.. ama hç bşy umrunda dgl başkasıyla çıkıyor suan her defasında msj attım seni sewiorm die sadce biliorm dio ve yakında sevglisinin yanına gidicek görmeye. internetten tanışmışlar.. ama bn çok sewiorm onu.. çok pişmanım Msn Sad fikir verin..