Arama

ADSL kota kullanıcı adı ve şifremi nasıl öğrenebilirim? - Sayfa 4

Güncelleme: 21 Eylül 2015 Gösterim: 88.665 Cevap: 58
uğur yıldız - avatarı
uğur yıldız
Ziyaretçi
13 Kasım 2010       Mesaj #31
uğur yıldız - avatarı
Ziyaretçi
ya şifremi unuttum nasıl bulabilirim acilen
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şu numaradan ulaşabilirsiniz arkadaşlar ama +rap unutmak yoq demi ha numaraya gelince
((((((((((((((((((((((((((((((444))))))))))))))))))))))(((((((((((((((((((0 ))))))))))))))))))))))))(((((((((((((((375
Sponsorlu Bağlantılar
)))))))))))))))))))))))))))) bu arkadaşlar biraz saçma old ama benden bu kadar +rap xD
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben BİR Oyun Yükleycem Kotasına Bakmam Lazım...Ama Şifreyi Unuttum.Ne Yapabilirim cool
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar,
adsl kota bilgisine ulaşmak istiyorum fakat benden ttnet tek şifre oluşturmamı istiyor.bende üye oldum şifre oluşturdum her şey tamam ama hala kota bilgilerime ulaşamıyorum.oluşturduğum e-posta ve şifremi yazıyorum boş ekran çıkıyor.acaba bende mi sorun var?neyi atlıyor olabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
müşteri numaranız faturanızda yazar 180 ile başlayan onu bilmenizede gerek yoktur 4440375 nolu adsl müşteri hizmetlerini ararsanız hizmet aldığınız ev telefonu üzerinden işlem yapabilirsiniz. müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra onlar size gerekli bilgileri verirler.

şuan ttnet de tekşifre adı altında yeni bir uygulama başladı müşteri numaranızı aldıktan sonra tekşifreye üye olup gerekli bilgileri değiştirip görüntüleye bilirsiniz.

ttnet kullanıcı adınız modem ayarı yaptığınız sayfada. örnek olarak 192.168.1.1 ile modeme bağlanıp dsl bağlantı ayarlarını yaptığınız yere yazdığınız kullanıcıadı@ttnet kısmıdır adsl şifreniz ise yine aynı ekranda yazdığınız şifredir
azmi - avatarı
azmi
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #36
azmi - avatarı
Ziyaretçi
adsl kota şifresini unuttum yeni şifre çıkarmak istiyorum acil
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
11 Mart 2011       Mesaj #37
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
azmi adlı kullanıcıdan alıntı

adsl kota şifresini unuttum yeni şifre çıkarmak istiyorum acil

Şifrenizi unuttuysanız, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz.Kullandığınız şifrenizi değiştirmek için ise ADSL Kota Sorgulama sayfasına girerek, şifrenizi değiştirebilirsiniz
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2011       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kullanıcı adımı ve sifremi unuttum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2011       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim acaba sölerseniz teşekkür edderimm Msn Happy
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
7 Mayıs 2011       Mesaj #40
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim acaba sölerseniz teşekkür edderimm Msn Happy

Şifrenizi unuttuysanız, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayarak öğrenebilirsiniz.Kullandığınız şifrenizi değiştirmek için ise ADSL Kota Sorgulama sayfasına girerek, şifrenizi değiştirebilirsiniz .
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Sen sadece aynasin...