Arama

Antivirüs programı yükleyemiyorum, yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 26 Ekim 2011 Gösterim: 10.902 Cevap: 9
BEFEGA - avatarı
BEFEGA
Ziyaretçi
2 Haziran 2009       Mesaj #1
BEFEGA - avatarı
Ziyaretçi
Sa bn pcye format attım pcye ANTİVİRÜS programı yüklemeyi unutmuşum Msn Grin şimdide makina acayip yavaşladı ve NOD32 kuruyum diorum """ESET Service (ekrn) hizmeti başlatılamıyor """ DİYOR ve KASPERSKY gibi programlarıda kurmayı denedim KASPERSKY kurulumu sorunsuz kurmuş gibi gösteriyor.FAKAT kaspersky hiç bi zaman devreye girmiyor.HijackThis de kurmayı denedim ama yine olmadı Msn Confused ŞİMDİ NE YAPMALIYIM

Sponsorlu Bağlantılar
A C İ L CEVAPPPP !!!!!!!!
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
2 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
ESET - NOD32 Antivirüs
inceleyiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
BEFEGA - avatarı
BEFEGA
Ziyaretçi
2 Haziran 2009       Mesaj #3
BEFEGA - avatarı
Ziyaretçi
yine OLMADI hiç bir PROGRAM yüklenmior.Şimdi diorum FORMAT atayım Önemli programlarım var HİÇ format atmak istemiorum.FORMAT atmadan NASIL çözebilirim bu sorunu ??? delirecem Msn Mad
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
2 Haziran 2009       Mesaj #4
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Denemenizi tavsiye ederim
Alıntı

Sistemi muhakkak güvenli kipte çalıştırın,

kaspersky gibi güçlü bir anti virus programını güvenli kipte kurun ve tam bir tarama yaptırın.Güvenli kipe girmek için sistemi restart yap, daha sonra açılış sırasında F8 tuşuna basarsan sistem güvenli kipte açılacaktır. İstediklerini yaptıktan sonra yeniden başlattığında hiç bir tuşa bazmaz isen sistem normal kipte açılacaktır.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BEFEGA adlı kullanıcıdan alıntı

yine OLMADI hiç bir PROGRAM yüklenmior.Şimdi diorum FORMAT atayım Önemli programlarım var HİÇ format atmak istemiorum.FORMAT atmadan NASIL çözebilirim bu sorunu ??? delirecem Msn Mad

Yedeklerini alıp format atacaksın. Bunun dışında onarım modu var ama tavsiye etmem saatler sürebilir.
BEFEGA - avatarı
BEFEGA
Ziyaretçi
3 Haziran 2009       Mesaj #6
BEFEGA - avatarı
Ziyaretçi
Tmm Dediğinizi yapayım ondan sonra buraya yazarım bn ÇOK SAĞOLUN ilgilendiğiniz için

=====================================================================

Sistemi muhakkak güvenli kipte çalıştırın,

kaspersky gibi güçlü bir anti virus programını güvenli kipte kurun ve tam bir tarama yaptırın.Güvenli kipe girmek için sistemi restart yap, daha sonra açılış sırasında F8 tuşuna basarsan sistem güvenli kipte açılacaktır. İstediklerini yaptıktan sonra yeniden başlattığında hiç bir tuşa bazmaz isen sistem normal kipte açılacaktır.

====================================================================
BEFEGA - avatarı
BEFEGA
Ziyaretçi
3 Haziran 2009       Mesaj #7
BEFEGA - avatarı
Ziyaretçi
Şu anda size Güvenli Kip den yazıyorum KASPERSKY kurmaya çalışıyorum ama Windows İnstaller hatası veriyor Ne yapmalıyım HİÇ BİR PROGRAMI ADAM AKILLI kullanamıyorum...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
3 Haziran 2009       Mesaj #8
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
BEFEGA adlı kullanıcıdan alıntı

Şu anda size Güvenli Kip den yazıyorum KASPERSKY kurmaya çalışıyorum ama Windows İnstaller hatası veriyor Ne yapmalıyım HİÇ BİR PROGRAMI ADAM AKILLI kullanamıyorum...

Windows Update sitesine gidip güncelleştirmeleri yükleyin.

Windows Installer sürümünüzü güncelleştirin:
Yükleme ayrıntıları: Windows Installer 3.1 Redistributable
ya da
Yükleme ayrıntıları: Windows Installer 4.5

Aşağıdaki aracı yükleyip doğru bir şekilde kaldırılmamış olan önceki güvenlik yazılımlarını kaldırın, Kaspersky kuruyorsanız onu da bu program sayesinde kaldırıp yeniden kurmayı deneyin:
Windows Installer CleanUp Utility
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
velişahin - avatarı
velişahin
Ziyaretçi
13 Şubat 2011       Mesaj #9
velişahin - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımda virüs var virüs programı silindi virüs programı yükleyemiyorum format atmadan bu işi nasıl halledebilirim bildiğiniz başkabir virus programı indirme sitesi varsa yazın.(buraya 5. yazışım farklı konularda hiç cevap alamadım bu sefer yardımcı olun)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
PCNET @murat5038 ;

Kardeşim Pc ne Sality Virüsü Bulaşmış Bu virüs bütün antileri devre dışı bırakıyor sadece Kasperskyı Bırakamıyor Ancak Kapalı İken Virüs Girmişse veya hiç kurmamışsanız Kasperskyı bile kuramaybiliyorsunuz Kursanız da Açamıyabiliyorsunuz.
Kasperskyın Bu küçük yazılımını kullanarak Bu virüsü Silip Kasperskyı Yükleyebilirsiniz.
http://support.kaspersky.com/downloads/utils/salitykiller.exe
Sonrasında Kasperskyla Full Scan Yapın.Eğer hala açılmaz ise Burdakini indirin ve güvenli modda çalıştırın ve tarama yapın.
http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/AVPTool/avptool11/setup_11.0.0.1245.x01_2011_10_26_21_45.exe