Arama

Hotmail gelen kutusundan silinen mailleri geri alabilir miyim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Ekim 2013 Gösterim: 33.449 Cevap: 14
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Şubat 2010       Mesaj #11
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Maalesef "Silinmiş" klasörünü boşalttıysanız, silinmiş e-postalarınızı kurtarmanız/geri yüklemeniz mümkün olmayacaktır. İleride bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına bilgisayarınıza Windows Live Mail veya Microsoft Outlook gibi programlar yükleyerek önemli e-postalarınızı arşivleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bununla birlikte Windows Live Help sitesinden konuyla ilgili yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bazı durumlarda silinmiş e-postaların ilgili hesaba bir Windows Live Help çalışanı tarafından geri yüklenebildiği gözlemlenmiştir: http://windowslivehelp.com/community/p/164581/589509.aspx#589509
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
voleybolcu - avatarı
voleybolcu
Ziyaretçi
5 Haziran 2010       Mesaj #12
voleybolcu - avatarı
Ziyaretçi
merhab arakdaşar benım kız arakdaşımın msn nedekı odevlerını yanlışlıklan sildim ve acilen lazım nasıl yapmam lazım kı silinen mesajları geri alıyımya ne olursunuz yardımcı olun Msn Sad bekliyo oalcam mumkunmudur msn nedeki silinen mesajları geri alınması ??
Sponsorlu Bağlantılar
voleybolcu - avatarı
voleybolcu
Ziyaretçi
5 Haziran 2010       Mesaj #13
voleybolcu - avatarı
Ziyaretçi
batkım ve yok hiçmi umudumuz yok alamayızmı yanı şimdi silinen mesajları ya Msn Sad maf oldum ben ya valla maf oldum hemn onu hayatı hem benım hayatım Msn Sad ofofofofoof
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yahlaşık 3 yıl dır girmemiştim sonra şifreyi hatırladım girdim mailler yoktu hepsi silinmiştii ve onları nasıl getirebilrim yardımcı ola bilirmisiniz cevabınızı bekli yorum ?
sevda kırman - avatarı
sevda kırman
Ziyaretçi
27 Ekim 2013       Mesaj #15
sevda kırman - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tHeBruTaLiTyOfHeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Silinen Kutusuna Baktın mı ?

sılşınen msj ları nasıl okurum