Arama

Bir oyun sitesi nasıl kurulur? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ocak 2015 Gösterim: 36.942 Cevap: 59
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl bir oyun sitesi açabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Dragoneyt18 - avatarı
Dragoneyt18
Ziyaretçi
6 Eylül 2012       Mesaj #32
Dragoneyt18 - avatarı
Ziyaretçi
Şimdi anlatayım:Eğer Flash Oyun kurmak istiyor iseniz Adobe Flash Playercs6 sahibi olmanız lazım.Sonra intden Paint adlı programı indirin.Sonra adobei açın.Sonra alltta Movies bilmemne yazıo...Ona tıklayın...Sonra painti açın.Sonra oradan istediğiniz karakterinizi çizin.Sonra o çizdiğiniz karakteri CssModules olarak Masaüstü vs.ye çekin.Sonra Adobeye girin...Sonra üstte Seç... var ona tıkla.Sonra çizdiğiniz karakteri seçin.Tmmmm şimdi karakteriniz tamamlanmış oldu..Eğer özel bir çizim atmak istiyorsanız adobeden yapabilirsiniz...Şimdi sıra oyun grafiklerine geldi...Şimdi internete girin...Sonra ordan beğendiğiniz bi oyuna girin.Sonra o oyunun grafiklerine bakın,eğer beğendiyseniz istediğiniz kısmına gelip Sağ tıklayın Ayarlar deyin.Sonra ordan gene CssModules olarak alın onu...Sonra o aldığınız grafiği Paintte açın..Eğer yapmak istediğiniz küçük değişiklikler varsa yapın...Sonra onuda CssModules olarak biyere alıp kaydedin...Sonra o kaydettiğinizi o yerde kalsın.Sonra adobeyi açın.Sonra o karakteri adobeden normal bir çizim olarak istediğiniz yere alın.Sonra adobei kapatın.Sonra tekrar açın.Sonra gene altan Movies bilmemneye basın...Sonra ordanda grafiği seçin...Sonra grafiğide normal bir çizim olarak çıkartın...İş bitti!!!Şimdi eğer yapmak istediğiniz diğer Mesaj kutusu vs. varsa paintte yapıp adobeye alıp ordan geri alınız oke?Sonra iş bitiyo...Sonra bütün aldıklarınızı teker teker adobede açara birleştirin.Ve oyun yapılmış oldu! benim böle yapılmış tam 10 oyunum var...İyi eğlenceler...Ve eğer Full vb. oyun yapmak isteyenler özele koşuşsun Msn Grin.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Mira; 7 Eylül 2012 00:56
MarcoGM - avatarı
MarcoGM
Ziyaretçi
7 Eylül 2012       Mesaj #33
MarcoGM - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba.Size hem WebMasters (WM) hemde [GM] olarak cevap vereceğim.Bir site kurmak sizin işiniz değil.Yani site kurulamaz!Https:Bedavasitem.com/Anasayfadaki siteler Uygarlanmış sitelerdir!Ve onun tarzı siteler Örnek sitelerdir.Site kurumu sizin için imkansız olmakdadır.Ama eğer yardım alarak normal bir Site kurmak istiyorsanız Örnek:Https:Gezginler.com.tr.Bunun gibi bir site kurmak istiyor iseniz hemen Özele koşunuz!
City_Hunter - avatarı
City_Hunter
Ziyaretçi
7 Eylül 2012       Mesaj #34
City_Hunter - avatarı
Ziyaretçi
İlk Önce bir Hosting Şirketinden Hosting Al.(TERCİHİM sitenizolsun.com)
Sonra Sitene Oyun Ekle, Flash Oyunlar Ekleme, HTML Kodları dan oyun html si al. sitende kullan Msn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bende Bilmiyorum Yani Oyun Sitesi Bedava Kurmayı

Sade Şu Siteleri Kurmayı Biliyorun Onlarda Bedava Ama Reklam Olarak Görmeyin ! :

Free Forum Hosting - Bedava Forum Burada Kurabilirsiniz.

Bedava Sitem Burdan Kurabilirsiniz

Bedava Site | Bedava Web Sitesi Kur! Buradanda Kurabilirsiniz

Teşekkür Ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oyun sitesi nasıl kurulur bana anlatır mısınız ben hiç bir şey bilmiyorum ama oyun sitesi kurmak gerçekten çok istiyorum bana yardım edin lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben nasıl kurulduğunu biliyorum
şimdi bu linke tıklayın ve kaydınızı yapın
JoyPlay Game Network
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

oyun sitesi kurma ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

ben oyun sitesi kurmak istiyom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben sıte kurmak ıstıyorum bana yardım edbılcek varmı ucret karslıgı ıyı bısey ıstıyorum serdar1411@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2012       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Site kurmak için 25 30 civarı veya 50 lira vermeniz gerek oyun sitesi için 25 TL ben kurdum ama parayı arkadaş verdi......