Arama

Rüyamda hoşlandığım çocuk elimi tuttu, ne anlama geliyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ekim 2015 Gösterim: 6.339 Cevap: 8
Tarí - avatarı
Tarí
Ziyaretçi
14 Haziran 2009       Mesaj #1
Tarí - avatarı
Ziyaretçi
Benim Kick boxta hoşlandğım bi çocuk var. Gece rüyamda onu gördüm (her zaman ki gibi Msn Grin ) Hocalar serbest bırakmış. (Bu da nasıl oluyorsa Msn Confused ) Benim yanımda da kağıt ve kalem var. O çocukla yanyana oturuyordum. Sonra kağıtlaşmaya başladık. Annemler izleme salonunda olduğu için konuşamıyordum görür diye. Sonra ben ona "Ben sana aşık oldum ama kızma" dedim. O hiç bi tepki vermedi. Ve hala kağıtlaşmaya devam ediyorduk Msn Happy Hocalar sıra olun deyince biz onunla yanyana sıraya geçtik. Kollarınızı açın dediler. Ben açınca benim elimi tuttu. (((: Tabii bende tuttum Msn Grin Neyse sonra saldık. Eve gitmek için ayakkabılarımı giyecektim. Giderken yine benim elimi tuttu ((: Ben de"annemler görcek olmadğı bi gün tutuşuruz" dedim. O da "tamam" dedi. Ama elimi 3 kez tutuğunu hatırlıyorum.
Sizce bunun anlamı ney. O kadar çok merak ediyorum ki ALLAH rızası için geç de olsa cevap verinnnnnnn..... (:
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
Tarí adlı kullanıcıdan alıntı

Benim Kick boxta hoşlandğım bi çocuk var. Gece rüyamda onu gördüm (her zaman ki gibi :D ) Hocalar serbest bırakmış. (Bu da nasıl oluyorsa :S ) Benim yanımda da kağıt ve kalem var. O çocukla yanyana oturuyordum. Sonra kağıtlaşmaya başladık. Annemler izleme salonunda olduğu için konuşamıyordum görür diye. Sonra ben ona "Ben sana aşık oldum ama kızma" dedim. O hiç bi tepki vermedi. Ve hala kağıtlaşmaya devam ediyorduk :) Hocalar sıra olun deyince biz onunla yanyana sıraya geçtik. Kollarınızı açın dediler. Ben açınca benim elimi tuttu. (((: Tabii bende tuttum :D Neyse sonra saldık. Eve gitmek için ayakkabılarımı giyecektim. Giderken yine benim elimi tuttu ((: Ben de"annemler görcek olmadğı bi gün tutuşuruz" dedim. O da "tamam" dedi. Ama elimi 3 kez tutuğunu hatırlıyorum.
Sizce bunun anlamı ney. O kadar çok merak ediyorum ki ALLAH rızası için geç de olsa cevap verinnnnnnn..... (:

Rüyada biriyle elele tutuştuğunu gören kimse, sevdiği bir kişiyle bir araya gelerek güçleneceği ve güzel zamanlar yaşayacağı anlamındadır.
Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
14 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Tarí adlı kullanıcıdan alıntı

Benim Kick boxta hoşlandğım bi çocuk var. Gece rüyamda onu gördüm (her zaman ki gibi Msn Grin ) Hocalar serbest bırakmış. (Bu da nasıl oluyorsa Msn Confused ) Benim yanımda da kağıt ve kalem var. O çocukla yanyana oturuyordum. Sonra kağıtlaşmaya başladık. Annemler izleme salonunda olduğu için konuşamıyordum görür diye. Sonra ben ona "Ben sana aşık oldum ama kızma" dedim. O hiç bi tepki vermedi. Ve hala kağıtlaşmaya devam ediyorduk Msn Happy Hocalar sıra olun deyince biz onunla yanyana sıraya geçtik. Kollarınızı açın dediler. Ben açınca benim elimi tuttu. (((: Tabii bende tuttum Msn Grin Neyse sonra saldık. Eve gitmek için ayakkabılarımı giyecektim. Giderken yine benim elimi tuttu ((: Ben de"annemler görcek olmadğı bi gün tutuşuruz" dedim. O da "tamam" dedi. Ama elimi 3 kez tutuğunu hatırlıyorum.

Rüyada biriyle elele tutuştuğunu gören kimse, sevdiği bir kişiyle bir araya gelerek güçleneceği ve güzel zamanlar yaşayacağı anlamındadır.
Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende rüyamda sınıftan sevdiğim bi çocukla elele tutuşmuştum ve onunla konuşup duruyordum,yemek yiyorduk ardındanda beni öpüyordu.bu ne anlama geliyor açıklayabilir misiniz???cevabını bekliyorum lütfen...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda sevdiğim cocuk sınf gecesi çalışmaalrında yere düştüğümde beni elimden tutup kaldırdı ve sonra elimi tutu ve seni seviyorum dedi sizce bu ne anlama geliyor lutfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda bütün sınıf spor salonuna gidiyorduk. ben ve sevdiğim kişi de motorsitle gidiyorduk oraya indiğimizde bir yerlere gidiyorduk sonra bir anda ben elimi onun avcunun içine koyuyordum sonra o da yavaş yavaş elimi tutuyordu spor salonuna öyle iniyorduk. Sizce bu ne anlama geliyor, lütfen cevap verin geçte olsa...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda hoşlandığım erkek benimle ilgilemiyodu görmezden geliyodu sanki benden tiksiniyodu nefret ediyodu ama gerçekte beni önmser ne demek oluyo *??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda hoşlandıgım cocukgu gördüm onun telefonuyla ugrasıodum beni eve bırakıyodu ne anlama geliyodur Msn Sad
bilgehankyc - avatarı
bilgehankyc
Ziyaretçi
13 Ocak 2013       Mesaj #8
bilgehankyc - avatarı
Ziyaretçi
Rüyalar tersine çıkar derler [ben demiyorum ] bu olamiyacak birşey Msn Grin anlamında 3 kezde 3 harfliler rüyana girmiş tövbe tövbe
b%u00FC%u015Fra - avatarı
b%u00FC%u015Fra
Ziyaretçi
20 Ekim 2015       Mesaj #9
b%u00FC%u015Fra - avatarı
Ziyaretçi
ben ssevdiğimin elimi yani bileğimi tuttuğunu ama ben elimi çekiyordum en sonunda bileğimi tutmuş birbirimize bakıyoruz anlamı ne